Dla każdego coś miłego

Za oknem jesień, a ogólna sytuacja nie nastraja szczególnym optymizmem. W takich okolicznościach każdy z nas szuka sposobów, by poprawić sobie nastrój! Niektórzy oglądają filmy i czytają książki, inni przemeblowują mieszkanie, jeszcze inni pieką słodkości…. Dla tych, którzy lubią sprawiać sobie małe przyjemności kolekcjonując porcelanę, Rosenthal ma wyjątkową niespodziankę!

Już od 2 listopada w salonach Rosenthal i sklepie online rusza świąteczna akcja, która potrwa aż do 24 grudnia! W ramach specjalnej oferty dla członków Klubu Miłośników Porcelany (dołącz tutaj) każdy kupujący produkty bawarskiej manufaktury otrzyma bonus w wysokości 30% wydanej kwoty do wykorzystania przy kolejnym zakupie!

Mamy nadzieję, że nasza propozycja zachęci Was do rozpoczęcia przygotowań do nadchodzących Świąt, a jako że będziemy już po raz 30-ty świętować Boże Narodzenie z Rosenthal, chcemy je uczcić w szczególny sposób. Korzystając z akcji rabatowej będziecie mieli okazję powiększyć swoją kolekcję porcelany, ale także znaleźć wyjątkowe podarunki dla najbliższych. Poza klasycznymi i nowoczesnymi serwisami, których niezwykła uroda i jakość są znane nie tylko miłośnikom porcelany, czekają na Was także eleganckie zestawy upominkowe, praktyczne kubki, wazony, aniołki czy bombki –  słowem szereg różnorodnych pomysłów na upominek, który przyniesie radość Waszym bliskim.

Sprawiajmy sobie małe przyjemności, umilajmy sobie czas, róbmy sobie niespodzianki! Czekamy na Was w salonach i online!

Leave a Reply

%d bloggers like this: