Black Friday

Święto miłośników zakupów trwa! Choć obfitujący w gorące oferty Black Friday – bo o nim mowa – przywędrował do nas zza Oceanu, nie da się ukryć, że wpisał się już na dobre w rodzime zwyczaje. Dla jednych to moment długo wyczekiwany, oznaczający możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów; dla innych zaskakujący bogactwem i różnorodnością ofert. W sposób naturalny dla jednych i drugich oznacza on rozpoczęcie przygotowań do Świąt, których nieodłącznym elementem są przecież prezenty.

Wśród tegorocznych ofert, które z okazji Black Friday czekają na Was w naszych salonach i online znajdziecie propozycje, które doskonale sprawdzą się zarówno jako uzupełnienie ulubionych kolekcji, jak i w roli świątecznych upominków.

Dodatki z kolekcji “Maria Crystal” to idealne uzupełnienie klasycznych serwisów z białej porcelany, a zarazem pomysł na uniwersalny akcent na stole. Jeśli chodzi o całościową aranżację w świątecznym klimacie to warto pamiętać także o stylowych dodatkach. Nic nie podkreśla przecież lepiej odświętnej atmosfery niż eleganckie sztućce, wśród których prym wiodą zestawy marki Sambonet. A jeśli tęsknicie za lekkością wiosennych aranżacji sięgnijcie po bestsellerowy serwis “Butterfly Meadow” marki Lenox, który dostępny jest również w świątecznej odsłonie “Holiday”, zachwycającej motywami poinsecji i amarylisów. Wszystkie te kolekcje łączy piękna forma, najwyższa jakość i – teraz z okazji Black Friday – atrakcyjny rabat, który czeka na Was w naszych salonach i online!

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: