Herbaty czar…

Choć cały czas cieszymy się jeszcze urokami późnego lata, miłośnicy jesieni już wypatrują pierwszych jej oznak i związanych z jej nadejściem przyjemności. Do takich z pewnością można zaliczyć aromatyczne herbaty, serwowane – oczywiście – z ulubionego dzbanka! Dziś prezentujemy Wam kilka całkowicie odmiennych pomysłów na to jak – przy okazji codziennej filiżanki herbaty – odmienić wnętrze!

1 Smak egzotyki z „Jungle Animalier”

Włoski dom mody Versace słynie z bogatych dekoracji, które tym razem zwracają uwagę także zestawieniem soczystych barw przywodzących na myśl letnie promienie słońca. Motywy roślinne rodem z tropików idealnie współgrają tu ze złotymi dekorami. Owocowy napar zaserwowany z tego dzbanka to przepis na energetyczną jesień!

2 Hortiterapia w „Wiosennym Ogrodzie”

Autorka dekoracji serwisu “Brillance” – Regula Studli – sięgnęła po gatunki roślin otaczające nas na co dzień i stworzyła urocze kompozycje, które odnajdziemy także na dzbanku. Aromatyczne zioła i inne rośliny rodem z kwietnej łąki tworzą kompozycję, która nie pozwoli zapomnieć o magii chwil spędzanych na świeżym powietrzu!

3 Romantycznie z „Marią Flowers”

Nie tylko forma, ale i dekoracja w przypadku kolekcji “Maria Flowers” zachwyca miłośników tradycyjnych akcentów we wnętrzu. Rustykalne i klasyczne aranżacje “lubią” stylowe dodatki, a takim z pewnością będzie taca z filiżankami i dzbankiem wypełnionym aromatyczną herbatą!

4 “Tak” dla klasyki!

Minimalizm w zakresie formy i maksimum, gdy idzie o funkcjonalność. Zaprojektowany przez Waltera Gropiusa dzbanek “TAC” dowodzi, że przedmioty mogą być piękne w swej prostocie, a przy tym niezwykle funkcjonalne! Nie dziwi fakt, że jedyny serwis porcelanowy projektu założyciela Bauhausu – Waltera Gropiusa – szybko stał się ikoną designu!

5 Po królewsku z “Sanssouci Midas”

A gdyby tak jednym dotknięciem dłoni przemieniać wszystko w złoto? Z dzbankiem “Sanssouci” w dekoracji “Midas” autorstwa mediolańskiego projektanta Gianniego Cinti nawet jesienna szaruga nabierze blasku!

To zaledwie kilka z naszych propozycji dzbanków herbacianych. Więcej inspiracji czeka na Was w naszych salonach i online – sprawdźcie!

Leave a Reply

%d bloggers like this: