Rosenthalblog Invitation

Od kilku zaledwie miesięcy prowadzimy rosenthalblog, a już wkrótce sięgniemy magicznej cyfry 100 wpisów na naszym blogu!  Zaprezentowaliśmy kilka firm o światowej renomie, jak francuski Lalique, niemiecka Miśnieńska Manufaktura Porcelany czy amerykański Lenox. Przedstawiliśmy wybitne postaci artystów projektujących porcelanę i szkło, a wśród nich Salvadora Dali, Gianniego Versace i Patricię Urquiolę. Zorganizowaliśmy kilka zabawnych konkursów (Alessi i Lampe Berger Paris) i staraliśmy się przybliżyć fascynującą historię porcelany, nie stroniąc od ciekawostek i zabawnych opowieści.

Sądzimy, że nadeszła pora, aby zaprosić do współpracy naszych Czytelników. Chcemy skorzystać z Waszych doświadczeń, przemyśleń i wrażeń, usłyszeć o wystawach, których nie widzieliśmy, poznać artystów, których nie spotkaliśmy na naszej drodze, dowiedzieć się, co Was fascynuje i intryguje…

Czekamy na zdjęcia i teksty o szkle i porcelanie, o intrygującym wzornictwie, ciekawych przedmiotach – tych zabytkowych i współczesnych. Każdego miesiąca jeden z nich opublikujemy na naszym blogu,  uprzednio zwracając się do Autora  o zgodę na publikację, ewentualne skróty lub poprawki redakcyjne. Autor otrzyma upominek od firmy Rosenthal Polska, którym będzie porcelanowy zegarek “Primavera” zaprojektowany przez samego G. Versace. Zapraszamy! Propozycję prosimy przesyłać na adres kontakt@rosenthal.pl.

Leave a Reply

%d