NA ŚWIĄTECZNYM STOLE

Pomysłów na aranżację świątecznego stołu jest z pewnością tyle, ile osób, które przy nim zasiadają. Nie da się jednak ukryć, że pewne tendencje w tym zakresie pozostają wiodące i niezależnie od ogólnych trendów sprawdzą się w nadchodzącym czasie.

1 Inspiracje naturą

Zielone gałązki jodły, sosny czy świerku, liście ostrokrzewu czy czerwone owoce to elementy, które przypadną do gustu miłośnikom piękna natury. Proste, a zarazem strojne, wprowadzają na stół iście świąteczny nastrój. Wśród kolekcji dekorowanych motywami zaczerpniętymi z natury prym wiedzie “Aida Yule” od Rosenthal.

2 Białe złoto

Porcelana nieprzypadkowo zwana jest “białym złotem”, ale to w połączeniu ze złoceniami nanoszonymi na powierzchni białych elementów nabiera odświętnego charakteru. Zarówno klasyczne, jak i nowoczesne formy odmienione za sprawą złota sprawdzą się, gdy potrzebny jest serwis oddający wyjątkowy nastrój świątecznych spotkań przy stole.

3 Nowa klasyka

A gdyby tak postawić na prostotę i w myśl idei “less is more” sięgnąć po porcelanę, która zwraca uwagę nieskazitelną bielą i czystą formą? Jeśli bliska jest Wam estetyka Bauhausu, z całą pewnością powinniście postawić na “TAC” według projektu Waltera Gropiusa. Idealnie “zagra” z dodatkami w Waszym ulubionym odcieniu!

Więcej inspiracji w poszukiwaniu pomysłu na aranżację świątecznego stołu znajdziecie także w naszych salonach, które w najbliższe handlowe niedziele 11 oraz 18 grudnia czynne będą tak jak w soboty, a placówki umiejscowione w galeriach handlowych – zgodnie z godzinami otwarcia centrum. Zapraszamy!

One Comment on “NA ŚWIĄTECZNYM STOLE

  1. Byłem już na podobnych stronach, ale nie spotkałem się jeszcze z takim stylem wypowiedzi. Dopiero zaczynam się interesować tematem i jestem dość zielony, ale sam styl wypowiedzi bardzo przystępny. Dzięki temu w końcu się mogę dalej rozwijać, dziękuję.

Leave a Reply

%d bloggers like this: