“Drugie życie” porcelany…

Wielkie żyrandole albo małe lampki na nocny stolik, świeczniki oraz zegary ścienne, wielobarwne lub w jednej tonacji kolorystycznej… wszystko to może powstać  ze starej, dawno nieużywanej  porcelany. Nawet jeśli są to uszkodzone elementy babcinego serwisu, można im dać „drugie życie”!Przy okazji – stosunkowo łatwo i bez ponoszenia wielkich kosztów, można stać się posiadaczem unikatowych elementów dekoracyjnych. Wystarczy fantazja i wyobrażnia,  aby z 12 filiżanek powstał niepowtarzalny zegar. Z nieużywanego imbryka do herbaty, połączonego z bulionówką i spodeczkiem, można stworzyć piękną lampę na biurko.
Nieprzydatne lub rzadko  używane filiżanki można wypełnić gorącym, płynnym woskiem z dodatkiem esencji zapachowej, aby pozyskać urokliwy i niebanalny świecznik. Warto przejrzeć zakamarki starego kredensu, aby z pojedynczych przedmiotów porcelanowych powstało coś niepowtarzalnego, co może całkowicie odmienić Twój dom.
Przyjrzyjcie się naszym zdjęciom i poszperajcie w babcinych komodach!  Dużo inwencji i wyobraźni oraz trochę kleju do porcelany, a możesz zadziwić  przyjaciół i rodzinę.Dobrej zabawy  i udanych efektów!

Leave a Reply

%d bloggers like this: