Reportaż z Maison et Objet – Fürstenberg

Podczas tegorocznych wiosennych targów w Paryżu Fürstenberg zaprezentował zupełnie nową dekorację. Clair de Lune – bo tak ją nazwano – jest magiczna, tajemnicza, uwodzicielska…
Wielu odwiedzających stoisko Fürstenberga było pod ogromnym wrażeniem tego wzoru, którego dominującym motywem jest księżyc, nanoszony żółtym i białym 24 karatowym złotem.
Na każdym elemencie serwisu występuje on w różnych fazach, przywodząc na myśl nieustającą cykliczność zmian. Refleksyjna, niecodzienna dekoracja subtelnie zdobi stół.
Stephanie Saalfeld – dyrektor generalna firmy – była bardzo pozytywnie zaskoczona i usatysfakcjonowana efektem jaki wywoła “Clair de Lune” w Paryżu: „Jestem osobiście bardzo zadowolona reakcją publiczności na tę dekorację. Pozytywne przyjęcie naszej nowości napawa mnie optymizmem co do kierunku, jaki obraliśmy w naszych projektach.”
My również mamy nadzieję, że “Clair de Lune” powtórzy sukces kolekcji ekskluzywnych kubków do szampana „Sip of Gold”, która jest dostępna w naszym sklepie Esnobismo.com.
Aż trudno w to uwierzyć, ale picie szampana z tych naczyń naprawdę dodaje samej czynności niesamowitej sensacji, jakiej dostarczają odblaski bąbelków odbijające złote wnętrze. Dzięki temu efektowi każda z okazji, przy której wznosi się toast staje się jeszcze bardziej niezapomniana.

2 Comments on “Reportaż z Maison et Objet – Fürstenberg

  1. lubię takie cacka dlatego czytam czasem tego bloga i z lektury wnioskuję, że autor jest zakochany w tych niewątpliwie pięknych przedmiotach. ta miłość udziela się innym ludziom a zwłaszcza sprzedawcom w sklepach firmowych. niedawno słyszę jak pani w jednym z nich rozpływa się w zachwycie nad filiżanką,całymi zdaniami cytując teksty z bloga. urocze, prawda?

  2. Niestety nie przemawia do mnie nowa kolekcja Clair de Lune ….. Dla mnie priorytetem po wsze czasy będzie dekoracja i forma kolekcji EMPIRE oraz Grecque. No i oczywiście Goldring – subtelne i jakże klasyczne wzornictwo….

Leave a Reply

%d bloggers like this: