Kolory

Wielką przyjemność sprawili nam wszyscy uczestnicy konkursu „Design w kolorach tęczy”. Otrzymaliśmy odpowiedzi tak interesujące, czasami bardzo osobiste, a nawet poetyckie, że z największym trudem wybieraliśmy Zwycięzców. Nasz konkurs jest tylko zabawą, ale daje nam wiele satysfakcji fakt, że potraktowaliście go tak poważnie! Właśnie dlatego postanowiliśmy podziękować wszystkim przekazując drobny upominek….
Każdy kto zostawił komentarz może liczyć na nagrodę. Prosimy wszystkich, którzy skomentowali posty konkursowe „Design w kolorach tęczy”, a nie zostali laureatami, o kontakt pod adres: kontakt@rosenthal.pl w celu ustalenia odbioru nagród – porcelanowych Aniołków Rosenthal.

aniolki

Na naszym blogu znaleźć można wiele informacji o porcelanie i szkle, o współczesnym wzornictwie i artystach zajmujących się projektowaniem mebli, lamp i drobnych przedmiotów użytkowych. Trzeba jednak pamiętać, że działania wszystkich biorących udział w tym procesie, projektantów i producentów, opiniotwórczych dziennikarzy i sprzedawców, uzależnione są w końcowym efekcie od decyzji… nabywcy. I właśnie dlatego tak ważna jest dla nas opinia odbiorców!

Zabawny konkurs o kolorach spotkał się z tak miłym odbiorem, że postanowiliśmy go kontynuować. Jest tyle kolorów, których nie odnajdziemy w tęczy.. są to seledyn, szarości Velasqueza, bordo, brąz i fioletowy.

se

szary

bordo

braz

Przez najbliższych kilka dni publikować będziemy kolejne posty o kolorach, czekając na Wasze komentarze! Czekają też nagrody – niespodzianki!

Zapraszamy do dalszej zabawy!

5 Comments on “Kolory

  1. Czy aniołka dostają wszyscy którzy zostawili komentarz, nawet wygrani?

    • Porcelanowego Aniołka otrzymują osoby, które opublikowały komentarz, a nie zostały nagrodzone głównymi upominkami marki Alessi. Dzięki temu wszyscy uczestnicy konkursu dostaną od nas nagrodę. Pozdrawiamy! 🙂

Leave a Reply

%d bloggers like this: