Konkurs / filiżanka kolekcjonerska Tadao Amano

W tym tygodniu bardzo blisko wygranej była Pani Justyna, jednakże zdecydowaliśmy się nagrodzić Pana Michała – za wiedzę o Japonii, którą się z nami podzielił, za ciekawe spostrzeżenia oraz powiązanie kawy i porcelany z Krajem Kwitnącej Wiśni. Gratulujemy i prosimy o kontakt w celu odebrania nagrody (kontakt@rosenthal.pl). Kolejną filiżankę, którą chcemy Państwu zaprezentować, zaprojektował Tadao Amano. Mamy nadzieję, że ta forma również pobudzi Państwa kreatywność! Z niecierpliwością czekamy na opisy.
amano

7 Comments on “Konkurs / filiżanka kolekcjonerska Tadao Amano

  1. Zapytaj mnie kim jestem…odpowiem Ci błękitem nieba, na które spojrzysz,gdy za mną zatesknisz. Zapytaj mnie gdzie jestem…odpowiem Ci bielą kwiatów rosnących na łące, po której spacerujesz. Zapytaj mnie co chcę powiedzieć…odpowiem śpiewem czarnych ptaków schowanych w gałęziach drzew. Zapytaj mnie o wszystko…moje serce jest dla Ciebie. Małżonkowi dedykuję: )

  2. Zapytaj mnie kim jestem… nie skłamię. Zapytaj mi gdzie jestem… powiem Ci prawdę. Nie pytaj mnie co chcę powiedzieć… i tak to kiedyś powiem. Pytaj mnie o co chcesz… ALE NIE PRZED PORANNĄ KAWĄ.

    • Odniesienie do poetyckiego opisu pani Kasi i w efekcie mamy komentarz o bardziej realistycznym podejściu do życia. My też nie potrafimy żyć bez porannej kawy! 😉

  3. Filiżanka Tadao Amano jest jak moja letnia sukienka przepięknie uszyta z kolorowych fragmentów materiału tworzących idealną formę . Lubię ją i lubię kawiarnię tóż za rogiem, gdzie z każdym łykiem porannej kawy zadaję sobie jakieś pytanie 🙂

    • Przepraszam wkradł się błąd oczywiście – tuż za rogiem

      • Pani Heleno, błąd wybaczamy, każdemu może zdarzyć się literówka 😉 Dziękujemy za komentarz! Porównanie porcelanowej filiżanki do mody- tutaj letniej sukienki- bardzo nam się podoba.

Leave a Reply

%d bloggers like this: