Finał konkursu / filiżanki kolekcjonerskie

Ostatnia prezentowana filiżanka jest  dosłownie “znakiem zapytania” i idealnie nadaje się na zakończenie naszej konkursowej zabawy. Pozostańmy z pytaniem o granice designu i wyobraźni artystycznej.
zap2
Ostatnią nagrodzoną osobą w naszym konkursie jest “Tommy biały wiersz”, prosimy o kontakt pod adresem kontakt@rosenthal.pl.
KOMPO
Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali nam opisy  filiżanek zaprojektowanych przez wybitnych artystów współpracujących z marką Rosenthal. Zwycięzcy otrzymują filiżankę do espresso, której formę stworzył Mario Bellini projektując serwis “Cupola”. Jej dekoracja natomiast to efekt wizyty w Selb wnuczki założyciela firmy Francisci de Beurges Rosenthal.
francisca2
Na co dzień zajmuje się ona malarstwem i awangardowymi instalacjami artystycznymi, ale powrót do małego bawarskiego miasteczka, gdzie mieści się nadal manufaktura jej dziadka i ojca, zainspirowała ją do zaprojektowania serii miniaturowych filiżanek.

One Comment on “Finał konkursu / filiżanki kolekcjonerskie

 1. Zaraz, zaraz!!! Jak ostatnia?

  Nie chciałam już wypowiadać się konkursowo – bo mam mooją filiżankę do mojego prywatnego, codziennego espresso 🙂 Ale moją faworytką była ta niebieska, pognieciona. I jej nie pokazujecie? Nie proponujecie do interpretacji??? Jak to!?!?!?!

  Zamierzałam się wypowiedzieć! Bez startu w konkursie, tak – hmmmmm- hobbystycznie. Wszystko wymyśliłam. A wy nie daliście jej???
  Jak to???
  Czuję się absolutnie rozczarowana 🙁
  Pozdrawiam

Leave a Reply

%d bloggers like this: