Transfer Designu

Wielcy artyści i twórcy rzadko ograniczają swą aktywność do współpracy z jednym wybranym producentem. Słynni współcześni projektanci jak Mario Bellini, Zaha Hadid, Patricia Urquiola czy Philippe Starck nie unikają wyzwań, podejmując współpracę z producentami z różnych obszarów.

artists
Projektują w kilku różnych dziedzinach oraz tworzywach, przez co cały czas rozwijają swoje umiejętności na wielu obszarach. Realizują zamówienia na produkty z rozmaitych materiałów jak szkło, drewno, metal, tkanina czy porcelana. Możemy dzięki temu stworzyć harmonijną kompozycję przedmiotów sygnowanych wprawdzie przez różne marki o światowej  renomie, ale projektowanych przez tego samego artystę.

patricia2
Interesującym przykładem takich rozwiązań może być wnętrze wyposażone w meble Kartella, dywany i lampy, akcesoria stołowe Alessi oraz porcelanę Rosenthal – wszystko wg projektu jednej autorki, Patricii Urquioli.

 

Mandarin Oriental Hotel, Barcelona / proj. Patricia Urquiola

Artystka ma niesamowitą zdolność tworzenia w różnych materiałach, ale zachowuje przy tym charakterystyczny dla siebie styl jakim wyróżniają się wszystkie jej projekty, niezależnie od tego czy jest to duża sofa, czy mała, porcelanowa filiżanka. Mamy zatem do czynienia ze swoistym, autorskim “transferem designu”.
particia1
Ten właśnie termin będzie hasłem nowatorskiej akcji promocyjnej. Korzystając z tej atrakcyjnej oferty nabywcy produktów Kartella, bez względu na wybór i wartość, otrzymają voucher o  wartości 30% dokonanego zakupu do wykorzystania w salonach flagowych Kartella, a także salonach Rosenthal, stoiskach firmowych Lampe Berger Paris i Alessi na terenie całej Polski.

Taka wyjątkowa okazja nie zdarza się często! Dlatego nie zwlekaj, zdobądź swój bon 30% i wykorzystaj go na wymarzone przedmioty ulubionego artysty!

TD2

Leave a Reply

%d