„Junto” czyli „razem”

Wspólne posiłki to doskonała okazja do rozmów i celebrowania czasu spędzanego w gronie najbliższych. „Junto” tłumaczone z hiszpańskiego znaczy „razem”. Rosenthal  już samą nazwą nowego serwisu podkreśla jak istotne są wszystkie chwile spędzone wspólnie, jak ważne jest bycie razem.

„Junto” jest więc doskonałym pretekstem do spotkań przy stole. Nowy projekt Rosenthal to także wyraz zamiłowania do prostych form i naturalnych barw. Kolekcja łączy dwa różne materiały: surową kamionkę oraz delikatną porcelanę, kolorystyką nawiązuje natomiast do naturalnych odcieni ziemi i drewna (Junto Slate Grey, Junto Bronze, Junto Pearl Grey) oraz głębokiego, oceanicznego błękitu (Junto Ocean Blue).

Junto_grey

W połączeniu z białymi porcelanowymi elementami (Junto White) pozwala stworzyć dowolne, intrygujące kombinacje. Oryginalny projekt autorstwa Gianpietro Tonetti i Mario Padiglione zaskakuje. Nowy, błękitny odcień przywodzi na myśl połyskującą lazurową wodę, a specjalnie opracowany sposób szkliwienia sprawia, że każdy z elementów nabiera indywidualnego charakteru. Efekt ten współgra z organicznymi formami elementów kolekcji. Junto Aquamarine idealnie nawiązuje do charakteru zbliżającego się lata!

 

 

 

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s