Meetblogin 2021

Dokładnie przed tygodniem odbyło się prawdziwe święto miłośników pięknych wnętrz, bo tak bez wahania można określić ogólnopolskie spotkanie blogerów wnętrzarskich Meetblogin! Tym razem organizatorka, Ula Michalak (autorka interiorsdesignblog.com) postawiła na całkowicie odmienny od poprzednich lokalizacji styl, a trzy inspirujące dni upłynęły we wnętrzach Dworu Podstolice.

Nie będzie przesadą stwierdzić, że tegoroczna (już 9-ta!) edycja Meetblogin pozostawiła wspomnienia niczym barwne widoki z kalejdoskopu. W myśl wyjściowej idei wydarzenia, Meetblogin jest platformą służącą spotkaniu marek z blogerami i twórcami internetowymi. To jakże oficjalnie brzmiące założenie nabiera jednak w praktyce kolorów, smaków i… emocji. Tak naprawdę to wielozmysłowe doświadczenie “bycia razem” – podczas przygotowanych przez partnerów wydarzenia prelekcji dotyczących nowości i trendów, warsztatów i towarzyszących im inspirujących rozmów.

Uczestniczki spotkania mogły wyrazić swój twórczy temperament w działaniu – aranżując kwiaty, tworząc biżuterię, projektując własne wersje elementów wnętrzarskich. Korzystając z tego potencjału marka Rosenthal zaprosiła blogerki do stworzenia różnych wariantów kompozycji w bestsellerowych misach “Maria Crystal”. Nietrudno domyślić się, że każda z powstałych propozycji była dowodem na to jak różnorodne efekty można osiągnąć startując z podobnego punktu wyjścia. Tak naprawdę ogranicza nas przecież tylko nasza wyobraźnia, a tej uczestniczkom Meetblogin z pewnością nie brakuje!

Ciekawym pomysłem było natomiast połączenie sił i twórczej energii, do którego blogerki zaprosiła marka Kartell. Stworzenie wspólnej wersji ikonicznego krzesła “Louis Ghost” stanowiło nie lada wyzwanie! Groszki, szachownica, ornamenty kwiatowe… pomysłów było wiele, a ostatecznie udało się je skomponować tworząc niepowtarzalną całość: unikatową edycję #Meetblogin2021!

Fot. Sylwia Kisiel @photography_pictureme

Leave a Reply

%d