Perły wśród opakowań – Art of Packaging 2021

Perły wśród opakowań! To właśnie one poszukiwane są w ramach konkursu Art of Packaging, którego 15. edycja została rozstrzygnięta podczas uroczystej gali w poznańskiej Auli Uniwersyteckiej. Po raz kolejny przypadło nam w udziale pełnienie zaszczytnej roli Mecenasa Kulturalnego wydarzenia oraz wyróżnienie jednego z debiutujących autorek/autorów. Tym razem naszą uwagę zwrócił projekt “Diy Tea” Dawida Fika (Akademia Sztuki w Szczecinie), który postawił na ekologiczne surowce, wysoką estetykę oraz zabawę formą. Wyróżniony projekt potraktowaliśmy też jak zaproszenie do celebrowania codziennych czynności i przemieniania ich w małe (wielkie!) przyjemności.

A skoro o herbacianych rytuałach mowa, nie sposób nie wspomnieć o nich, gdy za oknem już niebawem na dobre rozgości się jesień. Charakterystyczne szerokie i stosunkowo niskie filiżanki herbaciane łatwo odróżnimy od tych przeznaczonych do podawania kawy. Właśnie dzięki takiemu ukształtowaniu smakosze mogą ocenić aromat, a także kolor naparu. A tych jak wiadomo może być wiele! Klasyczny ceylon, delikatna biała, a może soczyście zielona matcha…? Każdy z miłośników herbaty wie, że zarówno parzenie, jak i serwowanie tego napoju wymaga odpowiedniej oprawy!

W naszych salonach i online znajdziecie propozycje w różnej stylistyce, które pozwolą cieszyć się smakiem herbaty. Nie musimy chyba przypominać, że niezależnie od tego czy Wasz wybór padnie na klasyczną “Marię”, nowoczesny “TAC”, skąpany w złocie lub srebrze “Tric” czy zabawne “Cappello”, każda z filiżanek zaskoczy Was wyjątkowym opakowaniem. Bo przecież od niego właśnie wszystko się zaczyna!

Leave a Reply

%d bloggers like this: