Jesień w wazonie

“Złota polska jesień”… Niezależnie od poetyckiego charakteru tego określenia, chyba każdy z nas ceni moment, w którym temperatura za oknem jest już wprawdzie niższa, ale dzięki temu możemy cieszyć się pełnym słońcem i kolorowymi odcieniami zmieniającej się przyrody. Złoto, żółcienie, czerwienie czy brązy to kolory najczęściej kojarzone z jesienną aurą (w jej przyjemnym wydaniu). Nic nie stoi na przeszkodzie, by tę feerię jesiennych barw przenieść do wnętrza!

Pojedynczy kwiatowy akcent w postaci jesiennych chryzantem lub herbacianych róż sprawdzi się świetnie, także jeśli uzupełnić go o wszechobecne jesienią gałązki pokryte żółtymi lub czerwonymi owocami. Jarzębina, rokitnik, a może po prostu zwracająca uwagę samą formą, pozbawiona liści gałązka? Tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!

Bez wątpienia splendoru każdej z tych prostych dekoracji dodadzą wazony Studio-Line. Każdy z nich to swoista gra projektanta z tradycyjną formą wazonu i zabawa niezwykłym materiałem, jakim jest porcelana. Matowe, szkliwione, białe, a nawet w kolorze! Po który z nich sięgniecie? Jedno jest pewne – każdy z wyborów doda Waszym wnętrzom charakteru!

Leave a Reply

%d bloggers like this: