NA WIELKANOCNYM STOLE

Wielkanocne spotkania przy stole zbliżają się wielkimi krokami! Z pewnością każdy z nas ma swoją listę elementów, których na tymże stole zabraknąć nie może. Talerz na jajka, pojemnik na słodkości, a może zestaw do przypraw… Poniżej kilka propozycji dodatków „must have”. Jeśli któreś z nich są również na Waszej liście, a nie macie ich jeszcze w swojej kolekcji – nic straconego! Przed nami weekend, który z powodzeniem możecie wykorzystać na przygotowania! Zapraszamy do naszych salonów (także w niedzielę 2.04.) i online!

Pojemnik na słodycze w kształcie zająca czy talerze dekorowane motywami kolorowych kwiatów i motyli zainteresują miłośników amerykańskiej porcelany Lenox. W ofercie marki dostępne są dodatki o różnym przeznaczeniu. Wszystkie łączą delikatne dekoracje autorstwa Louise le Luyer z możliwością praktycznego zastosowania.

Podobno jeden… zając wiosny nie czyni, lecz gdy do kilku dołączyć jeszcze wazon wypełniony ulubionymi kwiatami, nastrój we wnętrzu z pewnością nabierze iście wiosennego charakteru. W ofercie Rosenthal czy wspomnianej marki Lenox dostępne są różne wzory, które pozwolą zadbać o odpowiednią kwiatową oprawę na wielkanocnym stole. 

Nieodłącznym uzupełnieniem serwisu deserowego są też akcesoria przeznaczone do serwowania słodkości. Tortownica, etażera czy półmiski w różnych rozmiarach sprawdzą się zwłaszcza, gdy na stole królować będą pyszne wypieki zasługujące na wyjątkowy sposób podania!

Nie ulega wątpliwości, że na wielkanocnym stole prym wieść będą jajka – zarówno jako dekoracje, jak i jako element obowiązkowy wielkanocnego menu. Nieprzypadkowo zatem specjalne talerze przeznaczone do ich serwowania dostępne są w ofercie różnych producentów. My sięgamy po te od Lenox. Udanych przygotowań!

Leave a Reply

%d