POZNAJ #ROSENTHALLIFESTYLE – WYJĄTKOWE SPOTKANIE W DWORZE PODSTOLICE

Za nami inspirujący czas, który upłynął pod hasłem „Poznaj Rosenthallifestyle!”. Dokładnie tydzień temu w Dworze Podstolice-House of Rosenthal mieliśmy zaszczyt gościć grono Pasjonatek pięknych wnętrz. Podczas spotkania przedstawiliśmy najnowszy koncept Rosenthal Lifestyle, w myśl którego – poszerzając ideę pasji do porcelany, nie ograniczającej się przecież do pięknie nakrytego stołu – można idąc krok dalej realizować ją w formie wyjazdów na międzynarodowe targi wnętrzarskie w Paryżu czy Mediolanie, wypraw do historycznych manufaktur czy szlakiem wytyczonym przez katalońskich artystów i rzemieślników wiodącym do Barcelony lub bardziej kameralnej Badalony, gdzie skorzystać można z sesji jogi nad brzegiem morza oraz smakować lokalnej kuchni.

Spotkanie było też okazją do zaprezentowania jubileuszowej kolekcji kubków “30YEARS“, która powstała z okazji 30 lat współpracy marki Rosenthal z włoskim domem mody Versace. Uczestniczki miały okazję wziąć udział w warsztatach projektowania własnej dekoracji kubka na bazie motywów Versace, których efekty zaskoczyły różnorodnością! Ponieważ w myśli idei Rosenthal Lifestyle chcemy patrzeć szeroko na nasze otoczenie, nie zabrakło też bliższego spojrzenia na historyczne obiekty z linii Rosenthal Tradition oraz zabawy z zapachami dla domu Maison Berger Paris.

Wszystko przy dźwiękach muzyki, w otoczeniu stylowych wnętrz i malowniczego parku Dworu Podstolice… Piękniejszego otwarcia jesieni nie moglibyśmy sobie wymarzyć! Dziękujemy wszystkim Uczestniczkom za wspólnie spędzony, inspirujący czas!

Leave a Reply

%d