Jesienny konkurs Lampe Berger Paris


Lampa zapachowa wypełnia wnętrze ulubionym zapachem i stanowi oryginalny element dekoracyjny. Zapraszamy do jesiennego konkursu Lampe Berger Paris. Przyślijcie nam zdjęcie lampy zapachowej w Waszym domu – spośród Waszych aranżacji wybierzemy najbardziej oryginalne, nastrojowe lub nieoczekiwanie zaskakujące i nagrodzimy je produktami marki Lampe Berger Paris.

Zasady konkursu:

Jesienny konkurs Lampe Berger Paris trwa w dniach 2.11.-30.11.2013 roku i adresowany jest do fanów profilu Lampe Berger Polska na Facebook’u.

Zadaniem konkursowym jest przesłanie na adres kontakt@rosenthal.pl zdjęcia lampy zapachowej Lampe Berger Paris jako elementu wystroju wnętrza.

Warunkiem udziału w konkursie jest polubienie postu konkursowego i udostępnienie go na swojej tablicy oraz przesłanie zdjęcia (pkt. 2).

Spośród przesłanych zdjęć wybierzemy najciekawsze, a ich autorom przyznamy:

  1. – trzy nagrody główne w postaci lampy zapachowej „Niebieska Ondine” (widoczna na zdjęciu),
  2. – 10 wyróżnień w postaci zestawów olejków zapachowych „Przysmaki Istambułu”, „Przyprawy Egiptu”, „Zimowe rozkosze Prowansji”.

Przystąpienie do konkursu i przesłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich opublikowanie na profilu Facebook Lampe Berger Polska oraz na blogu Rosenthalblog.

One Comment on “Jesienny konkurs Lampe Berger Paris

Leave a Reply

%d