Uniwersalna biel

Lato bez wątpienia kojarzy się z eksplozją soczystych kolorów inspirowanych egzotyką i głębokimi, nasyconymi odcieniami ożywianymi promieniami słońca. Dla miłośników porcelany od czerwca do września prym wiedzie jednak szlachetna biel. Właśnie wtedy w salonach Rosenthal trwa Letnia Promocja, która w tym roku przebiega na nowych zasadach. Kupując zestaw białej porcelany za 2500 pln, za symboliczną złotówkę można otrzymać Kartę Upominkową o wartości 1000 pln. W ten sposób każdy ma możliwość skompletowania zestawu według własnych potrzeb i upodobań. W tegorocznej ofercie uwagę zwraca bowiem różnorodność dostępnych wzorów – począwszy od serwisów klasycznych, ze słynną „Białą Marią” na czele, a na nowoczesnych koncepcjach współczesnych projektantów kończąc, by wymienić choćby „TAC” autorstwa Waltera Gropiusa czy „Suomi” Timo Sarpanevy. Każdy z serwisów daje możliwość zadbania o całościową aranżację stołu, która w wersji białej z pewnością pozostanie ponadczasowa i uniwersalna. Dzięki temu dodatkowe dekoracje okażą się wręcz być zbędne. Letni urok bieli związany jest też z faktem, że w tej porze roku świętujemy ważne uroczystości takie jak śluby. Biały serwis będzie idealnym prezentem z tej okazji – dla Nowożeńców na długi czas pozostanie wyjątkową pamiątką tego wielkiego dnia, a także praktycznym dodatkiem we wspólnie tworzonym wnętrzu. Niekwestionowaną zaletą białego serwisu jest z pewnością jego użytkowy aspekt, czego przykładem jest możliwość mycia w zmywarkach i związana z tym łatwość utrzymania. Niezależnie od stylistyki, odpowiednio dobrany serwis będzie służył przez długie lata, doskonale znosząc kapryśne niekiedy zmiany trendów i mód!

REGULAMIN LETNIEJ PROMOCJI

1. Promocja obowiązuje w dniach 01.06.2014 – 30.09.2014 w firmowych salonach Rosenthal, wybranych autoryzowanych punktach sprzedaży oraz sklepie on-line (zasady zakupów on-line w ramach akcji dostępne są tutaj).
2. Uczestnikami Promocji mogą być wszyscy Klienci, którzy w okresie jej trwania dokonają w placówkach handlowych Rosenthal, biorących udział w akcji, zakupu towarów stanowiących ofertę promocyjną.
Promocją objęte są wszystkie produkty z białej porcelany sygnowane marką Rosenthal, Thomas, Royal Copenhagen.

ZASADY:

Za jednorazowy zakup promocyjny na kwotę 2500 pln Klient otrzymuje w cenie 1 pln kartę upominkową o wartości 1000 pln do wykorzystania w dniu dokonania zakupu.

W przypadku dokonania jednorazowo zakupów na kwotę stanowiącą wielokrotność kwoty 2500 pln, Klient otrzymuje bon o wartości będącej odpowiednią wielokrotnością kwoty 1000 pln.

Przykład:

– przy zakupie za 2500 pln Klient otrzymuje prawo do zakupu towaru o wartości 1000 pln w kwocie 1 pln;

– przy zakupie za 5000 pln Klient otrzymuje prawo do zakupu towaru o wartości 2000 pln w kwocie 2 pln.

3. Otrzymana karta upominkowa uprawnia Klienta do wybrania w podanej kwocie produktów z białej porcelany sygnowanych marką Rosenthal, Thomas, Royal Copenhagen.
4. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru lamp zapachowych Lampe Berger Paris z gratisowym olejkiem (nie dotyczy zestawów Lampe Berger Paris).
5. Klient zobowiązany jest do wykorzystania karty upominkowej w tej samej placówce i tym samym czasie, co zakup promocyjny.
6. W przypadku, gdy wartość wybranych towarów przekracza wartość bonu, Klient zobowiązany jest do pokrycia różnicy gotówką lub kartą płatniczą. W przypadku gdy wartość wybranych towarów jest mniejsza niż wartość bonu różnica nie jest zwracana Klientowi.
7. Refundacja karty upominkowej oraz wypłata pieniężna nie jest możliwa.
8. Przy zakupie promocyjnym Klient otrzymuje dodatkowo Kartę Stałego Klienta Rosenthal.
9. Towar zakupiony w Promocji nie podlega zwrotowi i wymianie.
10. Treść regulaminu dostępna jest na stronie http://www.rosenthal.pl
11. Przystąpienie do Promocji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu i jego akceptacją.
12. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub skrócenia czasu trwania Promocji.
13. Organizator ma prawo wprowadzenia zmian do Regulaminu – pod warunkiem, że zmiany te nie naruszą praw nabytych Uczestników Promocji.
14. Promocje i rabaty nie łączą się.

Leave a Reply

%d bloggers like this: