La Roca Village

Barcelona jest po Paryżu i Londynie prawdopodobnie 3-cią najchętniej odwiedzaną metropolią europejską , a główna arteria handlowa Passeig de Gracia porównywana jest do legendarnej Champs-Élysées. Zamożnym turystom (a zarazem klientom!) z całej Europy, ale również z Azji i Ameryki Południowej zawdzięcza katalońska stolica kondycję finansową znacznie lepszą niż inne miasta Hiszpanii. Wielu przybyszy chętnie korzysta też z oferty La Roca Village, miasteczka „outletowego”, położonego zaledwie 20 km od Barcelony.3 Z przystanku położonego w bliskości Pl. Catalunya co godzinę odjeżdżają klimatyzowane autobusy Shopping Express dowożąc różnojęzycznych turystów do „zakupowego raju”, gdzie wśród 150 marek najjaśniejszym blaskiem świecą Armani i Gucci, są też Carolina Herrera , Burberry, Missoni i Ralph Lauren.

Sesje fotograficzne i kampanie reklamowe znanych producentów organizuje się wykorzystując plenery zapierające dech w piersiach!

W labiryncie handlowych uliczek usytuowały się knajpki i kawiarenki (m. in. wszechobecny Starbucks i Nespresso), a poza dominującymi butikami z najmodniejszą konfekcją znaleźć można też sklepy oferujące porcelanę, szkło i tkaniny dekoracyjne oraz świetną pościel słynnej hiszpańskiej Textury.Kolorowe ceramiczne mozaiki oraz pokryte nimi figury a la Gaudi nie pozwalają nam zapomnieć, że jesteśmy w pobliżu Barcelony!

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s