Grace K

Wielu z Was zastanawia się zapewne co mają z sobą wspólnego trzy wielkie nazwiska – Lady Di, Jane Birkin i Grace Kelly?  Poza oczywistym faktem, iż wszystkie trzy kobiety stały się już za życia ikonami stylu i kultury, każda z nich stała się inspiracją do stworzenia torebki na jej cześć. Hermes do dziś słynie z kultowej torebki Birkin oraz torebki Kelly, a Dior stworzył torebkę Lady. Tylko jedna z nich – Grace Kelly – zafascynowała nie tylko francuski dom mody Hermes, ale także włoskiego producenta nowoczesnych mebli i designerskich akcesoriów – firmę Kartell. W tym roku właśnie pojawiła się na rynku kolekcja torebek Grace K, która urzekła wszystkich swoją kolorystyką i fantazją. W sferze modowej Kartell zazwyczaj się wspiera doświadczeniem i talentem słynnego projektanta Giorgiana Zappieri który na co dzień współpracuje z firmą Normaliusa. 2I tym razem właśnie Zappieri kryje się za sukcesem, jaki odnosi torebka Grace K. Można ją nabyć w 2 fasonach i następujących odcieniach: białym, czarnym, koralowym, beżowym, złotym, czarno-zielonym, czarno-niebieskim, beżowo-brzoskwiniowym i kolorze kości słoniowej połączonej z beżem.New GraceK

Są wykonane z transparentnego tworzywa , a pasek, bez względu na kolor bazowy  jest zawsze w formie złotego, masywnego łańcucha, dzięki któremu torebki te mają charakter zarówno miejski, jak i elegancki.

Idealnym uzupełnieniem torebek są sandały So K, również zaprojektowane przez Zappieriego, które występują w zbliżonej kolorystyce. Która z torebek podoba Wam się najbardziej? Co sądzicie o tej?
torba1

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: