Billy The Artist

Billy the Artist jest twórcą o międzynarodowej sławie, a jego pracownia artystyczna mieści się w East Village w Nowym Jorku.
Lamborghini
Prace BTA znajdują się w wielu renomowanych galeriach i muzeach, a jako projektant współpracował ze słynnymi producentami na całym świecie jak: Toyota, Lamborghini, Puma, Sony czy Microsoft.

bta_composition

Jego murale prezentowano w ramach Art Basel Miami w Las Vegas i na Brodway’u, a o jego twórczości pisały takie tytuły jak Elle, Vanity Fair, Vogue, The New York Times i Rolling Stone. Głośnym wydarzeniem była światowa premiera Swatcha na weneckim placu Św. Marka z udziałem Billego.
CreArt by Swatch, Venice
30,000 widzów uczestniczyło wówczas w tworzeniu murala jego autorstwa o wymiarach 9 x 12 m, który powstał w czasie trwania Venice Biennale zapewniając artyście światowy rozgłos.

bta_composition2

Już wkrótce jego pokaz na żywo będzie można obejrzeć we Wrocławiu, w salonie Kartell – Rosenthal przy Pl. T. Kościuszki. To niezwykłe wydarzenie tworzenia sztuki będzie połączone z prezentacją jego twórczości na porcelanie. Serdecznie zapraszamy już teraz!

 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: