Kryształowe Zwierciadła rozdane!

Gala Kryształowych Zwierciadeł, 05.06.2018 Warszawa, POLIN

5 czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w Gali wręczenia Kryształowych Zwierciadeł. Najważniejsze nagrody miesięcznika „Zwierciadło” zostały rozdane już po raz 23. W tym roku wyróżniono Katarzynę Nosowską, Małgorzatę Szumowską, Martynę Wojciechowską, Dawida Ogrodnika.
Gala Kryształowych Zwierciadeł, 05.06.2018 Warszawa, POLIN
Uhonorowano także Tygodnik Powszechny, a Nagrodę Specjalną otrzymał Józef Wilkoń. Jak zwykle w historii tych prestiżowych nagród, laureatów, mimo że reprezentują oni różne dziedziny i na co dzień pracują w odmiennych branżach, łączy ich odwaga, talent, pasja i zaangażowanie.

Gala Kryształowych Zwierciadeł, 05.06.2018 Warszawa, POLINGala Kryształowych Zwierciadeł, 05.06.2018 Warszawa, POLINGala Kryształowych Zwierciadeł, 05.06.2018 Warszawa, POLINGala Kryształowych Zwierciadeł, 05.06.2018 Warszawa, POLIN

Kryształowe Zwierciadła są dla nas zawsze emocjonującym wydarzeniem, ponieważ już od kilku lat jesteśmy partnerami tego spotkania i z przyjemnością przekazujemy organizatorom kryształowe statuetki Lalique, które wręczane są laureatom podczas uroczystości.

Gala Kryształowych Zwierciadeł, 05.06.2018 Warszawa, POLIN

Kryształowe Zwierciadła są przyznawane polskim twórcom i osobom publicznym za dokonania, cechy charakteru i postawy. Ten rok zdecydowanie należał do kobiet – mądrych, wrażliwych i wiernych swoim przekonaniom.
Gala Kryształowych Zwierciadeł, 05.06.2018 Warszawa, POLIN
Kryształek Zwierciadła, nagrodę przyznawaną przez czytelników, otrzymał Karol Charkiewicz, uzdolniony i obiecujący polski naukowiec, na co dzień zajmujący się leczeniem bezpłodności u kobiet po chemioterapii, który wynalazł także bezinwazyjny test na wczesne wykrywanie zespołu Downa.
Gala Kryształowych Zwierciadeł, 05.06.2018 Warszawa, POLIN

Tegoroczna Gala była wyjątkowa również ze względu na niezwykłe i ciekawe architektonicznie miejsce wręczenia nagród.  Wybór organizatorów padł na Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, co  nadało uroczystości, wyjątkowego charakteru i wywołało podziw zaproszonych gości.
Partnerem wydarzenia była firma Rosenthal, reprezentowana tego dnia przez Maję Sypniewską oraz Marcina Walczaka.

Rosenthal_Lalique

Opracowała Maja Sypniewska

Zdjęcia: Materiały promocyjne Wydawnictwo Zwierciadło/Sportografia.pl

Leave a Reply

%d bloggers like this: