Versace w zabytkowym Dworze w Podstolicach

W tym roku świętujemy jubileusz 25-lecia współpracy Atelier Versace z manufakturą Rosenthal, której owocem jest wyjątkowa linia porcelany „Rosenthal meets Versace”. Rocznica stała się punktem wyjścia do przygotowania wystawy, która akcentuje silne oddziaływanie rodzeństwa Versace na świat mody oraz sztuki użytkowej. Na wystawie zwiedzający będą mogli zapoznać się z 25 różnymi dekoracjami na porcelanie stworzonymi przez włoski dom mody oraz archiwalne przedmioty z kolekcji Versace Vintage, ponadto zaprezentowany zostanie najnowszy projekt Scala Palazzo Verde.

IMG_1552IMG_1989

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy śniadaniem prasowym z przedstawicielami magazynów Elle Decoration, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Weranda oraz M jak mieszkanie.

received_1848563681892016

Ostatnie przygotowania przed otwarciem wystawy – wnętrza i ekspozycja już prawie gotowa na przyjęcie pierwszych gości.

IMG_1480

Kolekcja porcelany “Rosenthal meets Versace” doskonale wpisała się w piękne wnętrza zabytkowego dworu w Podstolicach – miejscowości nieopodal Poznania. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników porcelany oraz wielbicieli twórczości Versace na wyjątkowy weekend w Dworze w Podstolicach. Wystawa dostępna będzie w sobotę i niedzielę od godziny 10.00 do 18.00!

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: