Warsaw Home 2018

To dopiero 3. edycja targów Warsaw Home, a wydarzenie zajmuje już 4. miejsce pod względem wielkości w rankingu europejskich imprez związanych z branżą wyposażenia wnętrz.

Kasia Ptak

Pomysłodawczynią jest Kasia Ptak, która od 2014 roku zdobywała doświadczenie dzięki pracy przy projekcie Ptak Warsaw Expo. Dziś jest dyrektorem największych targów wnętrzarskich w Europie Środkowej o zaskakującej dynamice.


Dla koneserów współczesnego wzornictwa potwierdzeniem rangi Warsaw Home jest obecność Toma Dixona i wielu znanych mediolańskich marek, jak Vitra, Cappellini czy Moroso.

Tom Dixon

Zainteresowanie wzbudzi z pewnością jubileuszowa wystawa „Rosenthal meets Versace”, która powstała z okazji  25. rocznicy współpracy tych dwóch wyjątkowych marek.

Kartell Polska Flagstores prezentuje na swoim stoisku interesujący koncept “transfer designu”, łącząc produkty ze swej oferty z markami Alessi i Rosenthal.

Kolejna prezentacja z udziałem najbardziej rozpoznawalnego  producenta niemieckiej porcelany jest mariażem klasyki z “Białą Marią” w tle ze współczesnym działem Studio-Line. Stoisko Rosenthal zdominowała ekspozycja HoReCa i premierowy pokaz działu porcelany przeznaczonej do profesjonalnego użytku w branży hotelarskiej.

Kasi Ptak szczerze gratulujemy sukcesu życząc, aby przyszły rok pozwolił  na zamianę cyfr:  4. edycja i 3. miejsce w europejskim rankingu!

 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: