ENJOY YOUR LIFE – przeciwko minimalizmowi

Przesyt skandynawskim minimalizmem doprowadził do powstania alternatywnego trendu we wnętrzach – oryginalnej, nietuzinkowej i zabawnej stylistyki, która nasycona jest kolorem i charakterystycznymi motywami. Ten manifest przeciw szarym wnętrzom bez duszy ukierunkowany jest na motto „enjoy your life”.

 

Dodatki o kształcie egzotycznych roślin, figurki mopsów, buldogów oraz lam, ekscentryczne meble, które same w sobie są ozdobą – to cechy nowej koncepcji w urządzaniu wnętrz.

 

Nie bójmy się koloru, wyrazistych wzorów i oryginalnych zestawień, za to wystrzegajmy się nudy! Bądźmy autentyczni w urządzaniu swojej przestrzeni i bawmy się nią.

 

Nie tylko akcesoriami możemy wyrazić swój styl. Pozwólmy sobie na odrobinę szaleństwa również podczas wyboru mebli. Urządzając wnętrze postawmy na ciekawe materiały, jak na przykład stolik z blatem wykonanym z plastrów agatu – każdy kamień jest inny, dlatego możemy liczyć na to, że otrzymujemy niepowtarzalny mebel.

 

Oryginalnym dopełnieniem przestrzeni będzie też połączenie kamienia z metalem. A chłodne materiały ocieplą welurowe fotele oraz pufy. Projektanci wychodzą nam naprzeciw i pokazują, że mamy cieszyć się życiem i otoczeniem, w którym przebywamy! I my również do tego zachęcamy, dlatego w salonach Rosenthal pojawiają się dodatki i meble o wyraźnym charakterze.


W nowej ofercie odnajdziemy m.in. figurki w kształcie zwierząt w mocnych barwach lub kolorze złota, patery w formie egzotycznych liści oraz meble o niepowtarzalnym wyglądzie.

ENJOY YOUR LIFE!

One Comment on “ENJOY YOUR LIFE – przeciwko minimalizmowi

  1. Artykuł “Przeciwko minimalizmowi” przedstawia ciekawe spojrzenie na trend minimalizmu i jego wpływ na styl życia i aranżację wnętrz. Autor porusza temat potrzeby posiadania przedmiotów, które nas cieszą i wprowadzają do naszego życia pozytywne emocje, zamiast rezygnowania z nich w imię minimalizmu. Wskazuje na to, że każdy powinien kierować się własnymi preferencjami i potrzebami, a nie trendami czy presją społeczną. Artykuł jest inspirujący i z pewnością przyciągnie uwagę osób, które szukają sposobów na wyrażenie siebie i stworzenie przytulnego, osobistego wnętrza.

Leave a Reply

%d bloggers like this: