5 powodów, dlaczego musisz nabyć porcelanę Rosenthal w maju

Rosenthal świętuje w tym roku jubileusz 30 lat w Polsce. Od trzech dekad na polskich stołach gości porcelana, która zwraca uwagę najwyższą jakością i stojącą za nią ponad 130-letnią tradycją.

30yrs

Aby upewnić Was w wyborze, przygotowaliśmy pięć powodów, dla których warto kupić porcelanę Rosenthal w maju:

  1. Porcelana jest ponadczasowa! Stylowa zastawa (zarówno nowoczesna, jak i klasyczna) będzie służyła posiadaczowi przez długie lata.
  2. Rosenthal to synonim najwyższej jakości, dlatego jeśli szukasz najlepszej jakościowo porcelany koniecznie wybierz produkty tej marki.
  3. Szeroki wybór wzorów – każdy wybierze odpowiednią dla siebie zastawę. Rosenthal posiada w swoim asortymencie zarówno kolekcje nowoczesne, jak i klasyczne.
  4. Rosenthal daje możliwość zakupu poszczególnych elementów, dlatego jeśli w Waszych zasobach brakuje np. niezbędnej salaterki, dzbanka, czy dodatkowych kubków, można nabyć je w naszym salonie, bez konieczności kupowania całego serwisu.
  5. Porcelana Rosenthal – co udowodnione – cieszy się ogromną popularnością wśród Nowożeńców, dlatego jeśli czeka Was niebawem tak ważne wydarzenie, koniecznie rozważcie zakup porcelanowego upominku dla Pary Młodej.

Z okazji jubileuszu Rosenthal przygotował dla swoich Klientów wyjątkową promocję. Do 31 maja produkty tej marki kupicie o 30% taniej.

 


To nie wszystko, co zaplanowaliśmy dla Was z okazji 30-lecia Rosenthala w Polsce. Jesteśmy w trakcie prac nad nowym wzorem “Marii”, a w krótce ukaże się książkowe opracowanie na temat historii marki w naszym kraju.
Maria flower_4
Kolejnym wyjątkowym wydarzeniem jest otwarcie nowej placówki w Warszawie przy ul. Pięknej 18. Znajdziecie tam wyselekcjonowane produkty, limitowane edycje oraz stały asortyment marki Rosenthal i wiele więcej. Zapraszamy!
dav

 

 

 

One Comment on “5 powodów, dlaczego musisz nabyć porcelanę Rosenthal w maju

  1. Gratulacje z okazji jubileuszu! i serdeczne podziękowania z okazji promocji, zakupy bardzo udane 😀

Leave a Reply

%d bloggers like this: