Meetblogin 2019

Czerwcowa aura, sielskie krajobrazy i urokliwa atmosfera Sophie Country House – trudno wymarzyć sobie lepsze okoliczności dla spotkania blogerów wnętrzarskich. Tegoroczna, siódma już edycja Meetblogin, odbyła się między 14 a 16 czerwca nieopodal Warszawy w niezwykłej willi położonej w otulinie Puszczy Stromeckiej, a Rosenthal Polska, nie bez satysfakcji, ponownie został partnerem tego przedsięwzięcia. Było nam szczególnie miło, że w gronie miłośników designu, na co dzień dzielących się swoją pasją z tysiącami internautów,  mogliśmy świętować także nasz wyjątkowy jubileusz.
4
Trzydziestolecie marki Rosenthal w Polsce postanowiliśmy uczcić uroczystą kolacją. Na pięknie zaaranżowanym stole pojawiły się wyśmienite dania serwowane na ”Białej Marii”. Jeden z najstarszych wzorów, a zarazem bestseller  bawarskiej manufaktury podkreślił wyjątkowość tego wydarzenia. Symboliczny jubileuszowy toast i imponujący tort sprawiły, że naprawdę poczuliśmy urodzinową atmosferę.


Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w spotkaniu Meetblogin, a organizatorce, Uli Michalak i wszystkim uczestnikom spotkania życzymy nieprzerwanej fali inspiracji.

 

Zdjęcia: Karolina Grabowska.

Leave a Reply

%d bloggers like this: