Sambonet – „szyte na miarę”

Idea personalizacji produktów znana jest już od dłuższego czasu. Z powodzeniem wykorzystuje się ją w rozmaitych branżach, dzięki czemu zwyczajne z pozoru produkty zyskują nową wartość.  Znane są przykłady wielu czołowych światowych producentów, którzy wyszli naprzeciw potrzebom swoich klientów, oddając w ich ręce produkty „szyte na miarę”. Jednym z najbardziej spektakularnych przykładów takich działań są strategie BMW i Fiata, choć personalizacja nie dotyczy wyłącznie dóbr luksusowych i jest mechanizmem wykorzystywanym często przez producentów odzieży, butów, torebek czy biżuterii, a nawet produktów spożywczych.

Włoski producent sztućców, firma Sambonet także postanowiła przygotować coś specjalnego dla swoich klientów, którzy mogą zamówić dowolny komplet z oferty ozdobiony indywidualnie wybranym grawerem. Zestaw eleganckich sztućców opatrzony monogramem, datą wyjątkowego wydarzenia czy imieniem jest zupełnie unikatowy i  może być wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego.


Wszystko to możliwe jest za sprawą nowego konceptu „Sambonet Tailor Made”, który zakłada połączenie wysokiej jakości materiałów i najnowszych technologii. Próbkę możliwości specjalnie skonstruowanego na potrzeby tego projektu urządzenia możemy przez kilka dni ocenić w Polsce.


Wczoraj w poznańskim salonie Rosenthal zaproszeni goście i klienci mieli okazję krok po kroku zaprojektować własny widelczyk, wybierając kolor, wykończenie oraz jeden z sześciu dekoracyjnych symboli, a swój projekt każdy mógł zabrać ze sobą na pamiątkę.

Tych, którzy chcieliby skorzystać jeszcze z możliwości jakie daje idea „Sambonet Tailor Made”, zapraszamy serdecznie do salonu Rosenthal w warszawskim CH Atrium Promenada, gdzie w najbliższą sobotę, 16 listopada od godziny 13:00 każdy będzie mógł wykonać swój projekt „szyty na miarę”.
tailor_made_end

Leave a Reply

%d bloggers like this: