„Jungle Animalier” – lato według Versace

Mamy lato w pełni, a to oznacza słońce, błękitne niebo i feerię barw. Najnowsza kolekcja z serii Rosenthal meets Versace to prawdziwe lato na porcelanie. Istne ucieleśnienie gorących, wakacyjnych dni.
Versace_juntle_old
„Jungle Animalier” nawiązuje do stworzonego przed laty projektu Donatelli Versace, przeniesionego niegdyś na porcelanę Rosenthal. Wzór „Jungle” liczy sobie już dwadzieścia lat. W zeszłym roku zasłynął na nowo za sprawą Jennifer Lopez i jej występu podczas pokazu na Milan Fashion Week. Dziś te tropikalne motywy powracają w nowej odsłonie.
Versace_Jungle_Animalier_1
W wersji „Animalier” „Jungle” zyskuje drapieżności poprzez dodanie na niektórych elementach akcentów zwierzęcych, którym towarzyszy – jak zwykle bywa w projektach Versace – głowa mitycznej Meduzy. Kolorystyka elementów kolekcji jest nadzwyczajna. Nasycone, intensywne, niespotykane dotychczas barwy – cytrynowa, pomarańczowa, a także fiolet i fuksja – w połączeniu z zielenią liści i dużą ilością złoceń tworzą wyjątkową interpretację letniego wypoczynku.
Versace_Jungle_Animalier_3
Na oryginalną i nieoczywistą serię „Jungle Animalier”oprócz tradycyjnych elementów serwisowych, składają się także między innymi zjawiskowe wazony, które same w sobie, dzięki najwyżej jakości porcelanie i nieoczywistym połączeniom kolorystycznym mogą być ekstrawaganckim uzupełnieniem wystroju wnętrz.

Leave a Reply

%d bloggers like this: