MeetBlogIn 2020

Coroczne spotkania blogerów wnętrzarskich to już tradycja! 9 i 10 września odbyła się już ósma edycja Meetblogin. W wyjątkowo klimatycznej i urokliwej Leśniczówce Przyłęsko położonej w otoczeniu Parku Krajobrazowego pojawiły się osoby, dla których design jest pasją, a zarazem sposobem na życie. Na co dzień dzielące się swoją wiedzą, pomysłami i doświadczeniem z wiernymi czytelnikami,  same miały okazję do odbycia inspirujących rozmów, wysłuchania wykładów i wzięcia udziału w rozmaitych warsztatach, które są wspaniałą okazją do kreatywnej współpracy.

Na tegorocznym meetingu nie mogło zabraknąć marki Rosenthal. Uczestniczki miały okazję dowiedzieć się co nie co o tajnikach dekorowania porcelany, w tym jubileuszowej kolekcji “Maria Flowers”, a nawet samodzielnie ozdobić talerze z legendarnej serii „Biała Maria” przy pomocy specjalnie przygotowanych szablonów. Efekty były naprawdę imponujące! Każda z autorek przeniosła na porcelanę unikatowy pomysł, a w rezultacie mogliśmy podziwiać kilkanaście niepowtarzalnych wersji doskonale znanego talerza. Tak powstała “Maria Meetblogin 2020”!

Ciekawym elementem spotkania była też prezentacja marki Kartell – lidera światowego designu – który do swojej oferty wprowadził właśnie innowacyjną linię produktów wykonanych w całości z tworzyw biodegradowalnych. Idea dbałości o planetę wzbudziła spore zainteresowanie uczestniczek, a krzesło “AI” stało się świetną okazją do przetestowania nowych koncepcji włoskiej marki!

Tegoroczny Meetblogin upłynął w ciepłej i przyjaznej atmosferze, w duchu „slow life”, któremu tak bardzo sprzyjała zaciszna atmosfera Leśniczówki. Spotkanie tylu osobowości i talentów w jednym miejscu na pewno zaowocuje w przyszłości! Dziękujemy wszystkim kreatywnym duszom, a zwłaszcza organizatorce spotkania, Uli Michalak z InteriorsDesignBlog! Z niecierpliwością wypatrujemy kolejnej edycji!

Leave a Reply

%d bloggers like this: