Czerń i złoto

Zestawienie kolorów we wnętrzu nie jest rzeczą łatwą. Najczęściej dobór dodatków determinowany jest aranżacją ścian i mebli, które z oczywistych względów wybierane są w pierwszej kolejności i dominują w pomieszczeniu. Bywa, że urządzając mieszkanie pozostawiamy kupno elementów dekoracyjnych na “później”,  ale często to właśnie dodatki sprawiają, że nasz dom będzie wyjątkowy. Decydując się na uniwersalne i ponadczasowe połączenie czerni i złota możemy być pewni, że dzięki takim akcentom wnętrze zyska stylowy, a zarazem nowoczesny look.

Złote elementy doskonale sprawdzą się dosłownie w każdym pomieszczeniu, bo poza względami estetycznymi, takie połączenie barw może wpływać pozytywie na nasze samopoczucie.

Kolorystyka wyróżnia nową linię zapachowych produktów Maison Berger Paris sygnowaną nazwiskiem znakomitej projektantki Lolity Lempickiej. Świeca zapachowa nie tylko wprowadzi do wnętrza piękny zapach, ale też niewątpliwe ucieszy oko wielu miłośników designu. Podobnie jak wyjątkowe obiekty marki L’Objet. Projekty Elada Yifracha to  przede wszystkim przykłady “surtout-de-table”, czyli biżuterii stołu, ale można znaleźć też luksusowe świece zapachowe i inne elementy dekoracyjne, wśród których powszechny podziw wzbudza zawsze czarny łabędź.

Mistrzostwo we wplataniu złotej barwy do swoich dekoracji osiągnęło z pewnością rodzeństwo Versace. Prace mediolańskich kreatorów przeniesione na porcelanę Rosenthal nieodmiennie zachwycają barkowym przepychem uzyskanym właśnie dzięki złotym elementom, których połączenie z innymi kolorami Gianni i Donatella odmienili chyba przez wszystkie przypadki. Serwis „Prestige Gala” to przykład idealnego mariażu dekadenckiej czerni i ponadczasowego złota.

 

Leave a Reply

%d