Nie ma jak u mamy…

Na pewno każdy z nas chciałby obdarowywać swoją mamę wspaniałymi prezentami, a 26 maja jest ku temu znakomitą okazją. Tego dnia szczególnie staramy się podziękować naszym mamom i podarować im coś zupełnie wyjątkowego. Oczywiście niełatwo co roku być oryginalnym, dlatego – jeśli jeszcze nie znaleźliście idealnego upominku – spieszymy z pomocą. Oto garść inspiracji wprost z salonów Rosenthal!

Porcelana jest prezentem, który sprawdzi się doskonale w zasadzie w każdej sytuacji, a wiele mam zapewne marzy o eleganckim drobiazgu lub o rozbudowaniu swojej kolekcji. W końcu „białego złota” nigdy dość! Stąd też doskonałą propozycją, oprócz filiżanek, kubków czy zestawów upominkowych z legendarnej kolekcji „Biała Maria” mogą być także elementy serii zdobionych wzorami kwiatowymi. Serwis „Brillance” w dwóch odsłonach jest wspaniałą alternatywą. Czerwień maków czy błękit chabrów – decyzja należy do Was. Natomiast jeśli Wasze mamy kochają róże, idealnym upominkiem będzie serwis „Maria Róża”, który zdobi właśnie „królowa kwiatów” co czyni z niego wzór subtelny i urzekający. Niezależnie od tego, którą z kwiatowych kolekcji wybierzecie, możecie wciąż skorzystać z akcji „Mowa Kwiatów”, w ramach której przy zakupie elementu serwisu z motywem kwiatowym, na drugi otrzymacie rabat 50%!

Porcelanowe wazony to także doskonały upominek. W ofercie Rosenthal znajdziecie zarówno modele klasyczne, jak te z kolekcji „Biała Maria”, ale także bardziej nietypowe, jak choćby popularne „Paper Bag”. Kultowymi wzorami wśród wazonów z bawarskiej manufaktury są oryginalne projekty Cédrica Ragota: „Fast” i „Squall” czy „Falda” Sebastiana Herknera . Jeśli Wasze mamy kochają odważny design na pewno zachwycą je wazony „La Chute”, „Triu” czy „Vase of Phases”! W poszukiwaniu większej ilości upominkowych inspiracji zajrzyjcie do salonów Rosenthal. Pamiętajmy, że naszym mamom należy się to, co najlepsze. W końcu „nie ma jak u mamy…”

Leave a Reply

%d bloggers like this: