Niebawem Dzień Ojca!

Kiedy przychodzi do zakupu prezentu dla bliskiego mężczyzny, zawsze pojawia się dylemat. Czy znacie kogoś, kto bezproblemowo wybiera upominek dla męża, brata czy syna? Jeśli chodzi o podarunek na Dzień Ojca, sprawa szczególnie się komplikuje, bo to powinno być coś zupełnie wyjątkowego! Na szczęście w salonach Rosenthal mamy kilka niebanalnych propozycji!

Zdecydowanie męskim gadżetem – zarówno z uwagi na design, jak i na wielkość – są kubki XXL z linii Studio–Line, która w tym roku obchodzi jubileusz 60-lecia, a kultowe produkty, które wychodzą z tego działu poświęconego nowoczesnej porcelanie nie tracą ani trochę na aktualności. Kubki XXL: przypominający papierową torebkę „DNL” czy imitujący stłuczoną porcelanę „Phases” to doskonały prezent dla miłośników designu, a zarazem oko puszczone w kierunku wielbicieli bawarskiej manufaktury. Każdy z kubków w tej kolekcji nawiązuje formą do bestsellerowych wazonów wyprodukowanych w Selb na przestrzeni ostatnich 60 lat. Z okazji Dnia Ojca na kubki z serii XXL otrzymacie 20% rabatu!

Niewątpliwie męska z racji formy, a zatem idealnie pasująca do okazji jest seria „Cappello”. Nazwa kolekcji oznacza „melonik”, a my istotnie patrząc na te przedmioty na pierwszy rzut oka widzimy właśnie melonik! Dopiero po chwili obiekt, który mamy przed oczami objawia się nam jako filiżanka i spodek. Ten dwuelementowy zestaw projektu Damiana O’Sullivana wykonany jest z połączenia matowej i błyszczącej porcelany, w dwóch uniwersalnych kolorach: czarnym i białym. W każdej z wersji „Cappello” na pierwszy rzut oka wywołuje zdziwienie, a zaraz potem – zachwyt!

Marka Lalique znana jest chyba każdemu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że francuskie imperium kryształów tworzy także unikalne i absolutnie przepiękne spinki do mankietów. Niebanalne, wykonane z najwyższej jakości materiałów wyglądają jak miniaturowe dzieła sztuki. Jeśli szukacie dla swojego Taty czegoś zupełnie wyjątkowego – nie wahajcie się! Natomiast jeżeli potrzebujecie więcej inspiracji, na dalsze poszukiwania zapraszamy do salonów Rosenthal.

Leave a Reply

%d bloggers like this: