„Drogocenni Towarzysze” od SIEGER by FÜRSTENBERG

Odkąd Fürstenberg rozpoczął współpracę z duetem energicznych niemieckich projektantów –  braćmi Sieger, w ofercie manufaktury zaczęły pojawiać się  produkty przeznaczone dla miłośników nowoczesnego wzornictwa. Z pewnością zaliczyć do nich można kolekcję ekstrawaganckich kubków do szampana, które wyróżniają delikatność porcelany i oryginalne dekoracje. Wśród różnorodnych modeli są zarówno te bardziej klasyczne w uniwersalnych kolorach czerni lub bieli, jak i te naprawdę zaskakujące , przedstawiające wizerunki superbohaterów!

Do tego zacnego grono dołączył właśnie nowy wzór. Motyw „Drogocenni Towarzysze” powstał we współpracy z doktor  Barbarą Sturm i niesie ze sobą przesłanie, szczególnie ważne w obliczu zamian klimatycznych, które wpływają nie tylko na nasze życie, ale i na życie zwierząt.

Dekoracja nowego kubka z limitowanej edycji SIEGER by FÜRSTENBERG to czarno-białe ilustracje czterech gatunków zwierząt, które symbolicznie zwracają uwagę na wyzwania i kryzysy, z jakimi borykają się przedstawiciele także innych ras. Każdy unikalny, ręcznie wykonany kubek zdobią wizerunki słoni, pszczół, żółwi i królików, elegancko ilustrując piękno i różnorodność świata zwierząt. Żółwie –symbol cierpliwości i zaufania, przemierzają oceany świata od ponad 100 milionów lat.  Słonie – majestatyczne zwierzęta i symbol szczęścia, siły i pamięci. Pszczoły –najcenniejszy gatunek na świecie: zapylają rośliny uprawne, zapewniając ludziom żywność i przyczyniając się do bioróżnorodnoci. To nasi „Drogocenni Towarzysze”.  Musimy ich chronić, aby zapewnić im przetrwanie.

Ideą powstania specjalnej edycji kubka SIEGER by FÜRSTENBERG jest zwiększanie świadomości ekologicznej i wspieranie inicjatyw mających na celu ochronę przyrody. Dlatego też 10% przychodów ze sprzedaży każdego kubka „Drogocenni Towarzysze” zostanie przekazana na rzecz organizacji ratującej dzikie zwierzęta National_park_rescue .

Leave a Reply

%d bloggers like this: