Wyjątkowa kolekcja od Sieger by Fürstenberg

Książęca manufaktura Fürstenberg słynie nie tylko z klasycznych zestawów porcelany. W ofercie znajdą coś dla siebie także miłośnicy nowoczesnego wzornictwa. Uwagę zwracają szczególnie projekty braci Sieger, którzy słyną z ekstrawaganckich i nieco ekscentrycznych pomysłów. Owocem współpracy designerów ze słynną manufakturą jest między innymi kolekcja osobliwych i wyrafinowanych kubków do szampana. Niezwykła seria „Sip of Gold” łączy w sobie delikatność porcelany i oryginalne dekoracje z elementami 24-karatowego złota. Wśród różnorodnych modeli znajdziemy zarówno białe, jak i czarne, ale również wprost tryskające kolorami przedstawiające wizerunki komiksowych superbohaterów.

Do tych nietypowych kubków do szampana dołączyły teraz równie zachwycające kubki do wina! Nową kolekcją GRAND CRU GOLD projektant Michael Sieger udowodnił, że hedonistyczne podejście do życia może stanowić nie lada inspirację! Designer stworzył wyjątkowe kubki do wina, które wykonano ręcznie w studio Porzellanmanufaktur FÜRSTENBERG. Kubki o delikatnie zakrzywionych podstawach w zasadzie same zachęcają do zabawy. Kiedy podaje się w nich napoje, elegancko „tańczą”, by po chwili powrócić stanu równowagi. Tego jeszcze nie było!

Balansujące kubki występują w dwóch odsłonach kolorystycznych. Aksamitnie matowe wykończenie wersji satynowo-białej sprawia, że porcelana wydaje się miękka i ciepła w dotyku, a złote wnętrze tylko wzmaga to doznanie.

Z kolei kubki GRAND CRU GOLD z kontrastową czarno-białą dekoracją przyprawiają o zawrót głowy. Paski zdają się wręcz wirować bez końca, co nadaje całości wyjątkowej lekkości.

Cienka porcelana i zaokrąglona podstawa wymagają najwyższej precyzji wykonania właściwej najlepszym rzemieślnikom manufaktury Fürstenberg. Wybierzcie swój ulubiony. Santé!

Leave a Reply

%d bloggers like this: