Ponadczasowe połączenie

Zestawienie kolorów we wnętrzu nie jest rzeczą łatwą. Decydując się na uniwersalne i ponadczasowe połączenia możemy być pewni, że nigdy nie stracą na aktualności. Jeśli chodzi o czerń i złoto mamy stuprocentową pewność, że wnętrze zyska stylowy, a zarazem nowoczesny look. W końcu każdy marzy o odrobinie blasku na co dzień!

 

Czarno-złote elementy to zawsze dobry wybór. A dodatkowo gdy wybierzemy niebanalny i oryginalny detal, mamy szansę rozbawić też naszych gości. Na przykład za sprawą dekadenckiej wersji biedronki portugalskiej wytwórni „Laboratorio d’Estórias”. To nieoczywiste zestawienie kolorystyczne powoduje, że z pozoru zwyczajna figurka staje się intrygującym i ekscentrycznym elementem dekoracyjnym. Kolorystyka wyróżnia także znaną już kolekcję produktów Maison Berger Paris sygnowaną nazwiskiem Lolity Lempickiej. Świeca zapachowa nie tylko wprowadzi do wnętrza intrygujące nuty paryskich perfum, ale może też stać się upominkiem, który ucieszy oko wielu miłośników designu. Podobnie jak wyjątkowe obiekty marki L’Objet, wśród których powszechny podziw wzbudza uniwersalny pojemnik o zjawiskowej formie czarnego łabędzia.

 

Miłośnikami złota, a zarazem mistrzami we wplataniu tej barwy do swoich projektów bez wątpienia jest rodzeństwo Versace. Projekty Gianniego i Donatelli przeniesione na porcelanę Rosenthal nieodmiennie zachwycają barokowym przepychem uzyskanym właśnie dzięki złotym elementom. Niezapomniany serwis „Prestige Gala” to przykład idealnego mariażu dekadenckiej czerni i ponadczasowego złota. Podobnie jak nowsze kolekcje –  „Virtus Gala”, „Virtus Alphabet” czy bestsellerowa seria „Vanity”. A może właśnie to ponadczasowe połączenie zagości na Waszych tegorocznych świątecznych stołach?

Leave a Reply

%d bloggers like this: