Zaproś kolor na swój stół!

Wśród miłośników pięknie nakrytego stołu nie brakuje zwolenników klasycznej bieli, o czym świadczy ogromna popularność serwisów w tym szlachetnym odcieniu, z legendarną „Marią” na czele. Coraz częściej jednak wzrok przykuwają także kolekcje, które pozwalają na zabawę kolorem!

Jedną z nich jest seria „Loft Colours”, której forma opracowana pierwotnie w wersji białej w brytyjskim studio Queensberry Hunt dostępna jest teraz także w trzech wariantach: turkusowym „Ice Blue”, ciemnoniebieskim „Night Blue” i minimalistycznym szarym „Moon Grey”. Mimo różnorodnej palety zaskoczeniem może być fakt, że kolekcja „Loft Colours” wykonana jest z dokładnie takiej samej  porcelany, co legendarna „Biała Maria”! Elementy wykonane z tego materiału nabrały całkowicie nowego wyrazu dzięki zastosowaniu kolorowych szkliw. Zależnie od grubości warstwy nałożonej na pokrytych reliefem powierzchniach talerzy czy kubków kolor zyskuje różną intensywność, przez co dodaje pozornie prostej kolekcji niebywałej urody.

Złożony proces produkcji zakładający m.in. wypalanie w temperaturze 1000 stopni Celsjusza czyni kolor i jego blask niezniszczalnym, co sprawia, że każdy z praktycznych elementów serwisowych jest odporny na zarysowania i codzienne użytkowanie, włącznie ze stosowaniem w zmywarkach czy kuchenkach mikrofalowych. Jeśli dodać do tego fakt, że w ofercie dostępne są kubki i filiżanki w różnych rozmiarach oraz talerze, półmiski i salatery można bez wahania zaprosić “Loft Colours” na codzienny stół! Ponadczasowa forma i różnorodność elementów sprawiają, że „Loft Colours” sprawdzi się doskonale! Bo szlachetna porcelana może towarzyszyć nam nie tylko od święta! Niezależnie od tego czy w salonie czy w kuchni – może to być nadal Rosenthal!

One Comment on “Zaproś kolor na swój stół!

Leave a Reply

%d bloggers like this: