Wiosna w pełni!

I jak tu nie cieszyć się promieniami słońca i kolorami! Kiedy przyroda w rozkwicie, nie wahajcie się wprowadzić do Waszych wnętrz odważnych akcentów w wiosennym klimacie. Świetnie sprawdzą się tu najnowsze kolekcje cenionej portugalskiej marki Bordallo Pinheiro, której początki sięgają 1884 roku, a dzisiaj słynie ona przede wszystkim z bestsellerowych mis i talerzy do złudzenia przypominających liście kapusty oraz z pojemników imitujących warzywa i owoce. Do tych zabawnych projektów nawiązujących do poczucia humoru założycieli marki tej wiosny dołączają dwie nowe kolekcje.

Miłośników kwiatowych motywów na stole zachwyci „Maria Flor”. To propozycja miseczek, talerzyków i pater, które formą nawiązują do wiosennych kwiatów w delikatnych pastelowych odcieniach. Inspiracją były tutaj z pewnością pojedyncze pąki stokrotek czy dalii, które teraz mogą rozkwitnąć także… na stole! Idealnie sprawdzą się jako pojedynczy akcent oraz jako wieloelementowy zestaw, który z pewnością zaskoczy gości i wprowadzi ich w iście wiosenny nastrój!

W podobny sposób inspirowana naturą, czerpiąca jednak ze świata fauny, jest kolekcja „Cloudy Butterflies”. W tym przypadku w postaci talerzy, pojemników i ściennych dekoracji uchwycono wdzięk i delikatność motyli. Eteryczny charakter kolekcji nie dziwi, gdy wziąć pod uwagę, że powstała ona we współpracy manufaktury z ikoną mody, Claudią Schiffer. W ten sposób modelka dała wyraz swojego sentymentu do uroków nadreńskiej przyrody, co w połączeniu z charakterystycznym stylem marki, dało niezwykły efekt!

Wiosenne nowości i bestsellery z portugalskiej manufaktury dostępne są w salonach Rosenthal oraz online!

 

Leave a Reply

%d