BRILLANCE WIOSENNY OGRÓD – uczta dla zmysłów!

Szwajcarska projektantka Regula Stüdli po raz kolejny zabiera nas w głąb ogrodu – tym razem skąpanego w promieniach słońca, w którym kwitną kolorowe zioła i kwiaty. Poznajcie najnowszą dekorację znanego serwisu „Brillance” – „Grand Air”! Propozycję Stüdli docenią zarówno miłośnicy górskiej przyrody, jak i miejskiej dżungli, ponieważ tym razem projektantka sięgnęła po znane gatunki, z którymi spotkać możemy się na co dzień – także w mieście! Kompozycje z motywami floralnymi przywodzą na myśl doświadczenie wypoczynku na świeżym powietrzu – spacer po kwietnej łące i beztroskie chwile lata!

Tak jak w poprzednich projektach kluczowe znaczenie ma tu perfekcyjnie zgrana paleta barw, która mimo różnorodności, tworzy harmonijną całość. Pachnące zioła, takie jak rozmaryn, tymianek i lawenda, jasne polne kwiaty, jak nasturcja czy nagietek w połączeniu z filigranowym pięknem kosmosów łączą się z innymi dziko rosnącymi kwiatami, jak chabry, bratki i stokrotki.

Autorka kolekcji jest jedną z najlepiej znanych projektantek tkanin w Szwajcarii. Po zakończeniu studiów w University of Art and Design w Zurychu pracowała przez ponad 10 lat w cenionej wytwórni Jakob Schlaepfer. Od 2021 roku pracuje niezależnie projektując dla branży modowej, wnętrzarskiej i architektonicznej. Dla marki Rosenthal stworzyła liczne propozycje, w tym bestsellerowe “Tajemniczy Ogród” czy “Maria Róża”. Proces twórczy zawsze rozpoczyna od pracy z naturalnymi roślinami – wychodzi na dwór, fotografuje i zbiera kwiaty, następnie selekcjonuje kolory i obmyśla jak zaaranżować je na poszczególnych elementach serwisu, nadając im indywidualny charakter. Właśnie dzięki temu każdy element jest inaczej dekorowany, co daje możliwość zabawy różnymi zestawieniami na stole i przyjemność podobną obcowaniu z naturą!

W ten sposób możemy podziwiać wielobarwne kompozycje delikatnych pąków, liści i gałązek, które bądź to zebrane są w niewielkie wiązki przypominające bukiety, bądź to „rozrzucone” zostają na powierzchni elementów serwisu tworząc dekoracyjne pasma lub też w całości pokrywając ich powierzchnię; niekiedy też pojawiają się na wybranym fragmencie filiżanki czy spodka. Charakter całości dopełniają elementy takie jak talerz dekoracyjny i śniadaniowy w odcieniu delikatnej szałwiowej zieleni. „Grand Air” to rozkoszna zabawa z naturą i uczta dla wszystkich zmysłów!

To nie jedyna nasza niespodzianka w maju! Do 31.05.2022 najnowsza kolekcja „Grand Air” oraz znane Wam już „Tajemniczy Ogród” i „Alpejski Ogród” dostępne są w ofercie specjalnej „Mowa Kwiatów”: 50% rabatu na drugi produkt przy zakupie dowolnych elementów serwisu “Brillance”! Zapraszamy do naszych salonów i online!

Leave a Reply

%d bloggers like this: