Dr. Vranjes – zapachy prosto z Florencji

Zapachy mają moc! Wiemy o tym, nie od dziś – już starożytni doceniali znaczenie zmysłu węchu podczas rozmaitych rytuałów i ceremonii, a historie wielkich domów perfumeryjnych sięgają przecież początków XIX wieku. Zapachy towarzyszą nam na co dzień – tworzą aurę, budują nastrój, przywołują wspomnienia… Podobnie jak klasyczne perfumy do ciała rzecz ma się z zapachami dla domu, wśród których prym wiedzie Dr. Vranjes Firenze.

Te pochodzące z Florencji ekskluzywne esencje skryte we flakonach o minimalistycznej formie w dyskretny sposób odmienią wnętrze. Tworzone w samym sercu Toskanii, z intencją zapewnienia wyjątkowych doznań dla zmysłu powonienia, cieszą też oko elegancką stylistyką szklanych flakonów, dla których inspiracją był kształt słynnej kopuły florenckiej katedry, projektu Filippo Brunelleschiego. To hołd dla miasta i jego mieszkańców oraz niezwykłej historii, która od wieków tworzy się w tym miejscu. Historia marki Dr. Vranjes Firenze splata się też z osobistą historią jej założyciela. Dr Paolo Vranjes projektuje wyjątkowe produkty: od zapachów dla domu, przez świece, aż po perfumy osobiste i produkty do ciała, wciąż odpowiadając na te same pytania, które zadawał sobie jako dziecko: „Skąd pochodzą perfumy? Co czyni je wyjątkowymi? Dlaczego, łącząc różne zapachy, za każdym razem powstaje coś nowego, a zarazem magicznego?”

Fascynacja bogactwem świata perfum i najlepsze tradycje toskańskich rzemieślników składają się na kolekcje marki Dr. Vranjes. Każda kompozycja zapachowa sygnowana znakiem Dr. Vranjes jest mistrzowsko opracowana, dzięki czemu nie tylko wywołuje przyjemność i daje poczucie komfortu, ale także trwale odmienia wnętrze intrygującymi nutami. Słodkie winogrona i jagody, energetyzujący imbir czy tajemnicza mirra…? Po którą z kompozycji sięgniesz?

Pełna oferta produktów włoskiej marki Dr. Vranjes dostępna są w sklepie online.

Leave a Reply

%d