NA PRZEKÓR ZIMOWYM SZAROŚCIOM – Z „LOFT COLOURS”

Styczniowa aura nie zawsze urzeka kolorem, a każdy promień słońca zdaje się być na wagę złota. Szarości za oknem mają jednak znacznie mniej wdzięku niż te we wnętrzach. Dla projektantów i architektów szarości to wyciszenie, spokój, a jeśli odpowiednio „przyprawić” je zdecydowanymi akcentami to prosta droga do wnętrzarskich przyjemności. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji „Loft Colours”, która sprawdzi się także na Waszym stole. Sprawdźcie dlaczego!

1 Szlachetna porcelana

Do produkcji elementów kolekcji „Loft Colours” wykorzystywana jest ta sama szlachetna porcelana, którą znamy z klasycznych serwisów Rosenthal, takich jak legendarna „Biała Maria”. Tradycyjny materiał przybrał w tym wypadku proste formy, które zwracają uwagę uniwersalnym charakterem i najwyższą jakością wykonania.

2 Kolor we wnętrzu

Dzięki zastosowaniu barwnych szkliw, które pokryły powierzchnie elementów o reliefowej fakturze każdy z nich zachwyca efektem, jaki powstaje dzięki przeświecaniu delikatnej bieli porcelany widocznej pod powierzchnią glazury w odcieniach: szarym, turkusowym i granatowym.

3 Dokładnie tak, jak lubisz

Mała czarna czy subtelny smak cappuccino? Różnorodność dostępnych w kolekcji rozmiarów kubków, filiżanek, talerzy i salater sprawia, że „Loft Colours” to seria uniwersalna, która pozwala na skompletowanie zestawu wedle własnych potrzeb i upodobań.

4 Mix and match

Trzy warianty kolorystyczne sprawiają, że „Loft Colours” to wiele potencjalnych kombinacji i nieograniczone możliwości aranżacji stołu. Dodatkowym pomysłem dla miłośników klasycznej białej porcelany będzie idea połączenia z kolekcją „Loft”.

5 Radość na co dzień

Prostota form i możliwość stosowania elementów kolekcji zarówno w zmywarkach, jak i kuchenkach mikrofalowych sprawiają, że „Loft Colours” to różnorodność zastosowań i radość z obcowania z porcelaną na co dzień!

Zaproś kolor do wnętrza, ciesz się szlachetną porcelaną – zajrzyj do naszych salonów i na www.rosenthal.pl!

Leave a Reply

%d bloggers like this: