VIVA MAGENTA!

 

Wnętrze “na czasie” czy wnętrze ponadczasowe? Niezależnie od tego, które podejście do aranżacji domu czy mieszkania jest Wam bliższe, jeśli szukacie inspiracji dla całościowej koncepcji wystroju lub zaledwie dopełniającego akcentu, co roku nowe pomysły odnośnie kolorystyki podsuwa Pantone Color Institute. W swojej działalności instytut stawia m.in. na prognozowanie tendencji związanych z projektowaniem – także wnętrz! Na kolor roku 2023 Pantone wskazał „Viva Magenta” – energetyczne połączenie czerwieni i fioletu.

Kolor niewątpliwie odważny, a przy tym wprowadzający ciepło i pozytywną energię, mający godzić w sobie to co pochodzące z natury i wynikające z eksperymentów – także opartych na nowych technologiach. Przedstawiamy Wam kilka inspiracji wnętrzarskich akcentów w duchu „Viva Magenta”! Po który z nich sięgniecie?

 

1. Kartell, lampa Battery
2. Filiżanka do mokki Rosenthal Tradition
3. Wazon Versace Virtus
4. Lampa zapachowa Maison Berger Paris
5. Świeca Fornasetti w porcelanowym pojemniku

 

 

 

One Comment on “VIVA MAGENTA!

  1. Od jakiegoś czasu czytam tutaj wpisy i jestem pod wrażeniem ich jakości. Zawsze mają ciekawy punkt widzenia, który dodaje coś wyjątkowego. Nie spotkałem się wcześniej z czymś takim, a miło jest móc czytać tego rodzaju posty i za każdym razem uczyć się czegoś nowego. Polecam wszystkim!

Leave a Reply

%d bloggers like this: