DESIGN YOUR LIFE Z TREND COLOURS!

Pora na iście wiosenną nowość w naszej ofercie! Choć „lepsza” pora roku nieśmiało zaczyna raczyć nas promieniami słońca, nie ma co zwlekać i już teraz warto postawić na kolorowe akcenty we wnętrzu! Poznajcie „Trend Colours” – propozycję londyńskiej pracowni Queensberry Hunt, która została odmieniona za sprawą barwnych szkliw w odcieniach „Arctic Blue”, „Ice Blue”, „Moss Green” i „Night Blue”.

Serwis znany jest miłośnikom codziennej porcelany, którzy z łatwością rozpoznają jego charakterystyczną, żłobkowaną fakturę, a wśród wielu zalet kolekcji wymienią także uniwersalną formę łączącą tradycję z nowoczesnością oraz fakt, że elementy serwisu można ze sobą dowolnie łączyć tworząc komplet dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wchodzące w skład kolekcji kubki, filiżanki, salatery i talerze zostały wykonane z porcelany dokładnie takiej, jak legendarna „Maria”, co gwarantuje im trwałość i najwyższą jakość, czyniąc „Trend” idealnym zestawem, by cieszyć się porcelaną na co dzień! Zwłaszcza, że idealnie sprawdza się on również w kuchenkach mikrofalowych i zmywarkach.

Jeśli istnieją kolekcje, które można określić mianem uniwersalnych to „Trend” z pewnością do nich należy. Teraz wybierając elementy najnowszej kolekcji „Trend” oraz „Loft” o wartości 1000 pln w prezencie otrzymasz komplet sztućców(24-el.) „Taste” marki Sambonet! Zapraszamy do salonów i online! 

One Comment on “DESIGN YOUR LIFE Z TREND COLOURS!

Leave a Reply

%d bloggers like this: