Versace Fashion Week

Mediolan to przede wszystkim stolica mody – od 1958 roku cyklicznie odbywa się tam Milan Fashion Week, który zamienia miasto w „Królestwo Wielkich Kreatorów”. Obok paryskiego, londyńskiego i nowojorskiego, jest bezsprzecznie jednym z najważniejszych wydarzeń w branży.
jlo_jungledress_fb
Zakończona właśnie jesienna edycja prezentująca trendy na wiosnę i lato 2020 zyskała szczególny rozgłos za sprawą pokazu Versace, którego gwiazdą była Jennifer Lopez. Słynna aktorka i piosenkarka wystąpiła w sukni będącej reinterpretacją projektu Donatelli Versace sprzed dziewiętnastu lat .

Kiedy w 2000 roku JLO  odbierała nagrodę Grammy w zjawiskowej, zielonej kreacji ozdobionej wzorem „Jungle”, wzbudziła ogromną sensację. Dosłownie wszyscy chcieli zobaczyć gwiazdę w tej sukni i mówi się, że było to bezpośrednią przyczyną stworzenia przez Google funkcji „wyszukiwanie obrazem”.
Rosenthal meets Versace, kolekcja "Jungle"
Po niespełna dwudziestu latach niezmiennie zachwycają zarówno Jennifer, jak i wzór „Jungle”, który niegdyś został przeniesiony także na porcelanę Rosenthal. Serię zdobioną tropikalnymi motywami autorstwa Donatelli Versace prezentowaliśmy na wystawie w dworze w Podstolicach. Atrakcją wernisażu był między innymi pokaz „body painting”, oparty na wzorze kolekcji „Jungle”.
Rosenthal meets Versace, kolekcja "Jungle"

Komentarze

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s