Moc życzliwości!

Jesienna aura, niełatwa dla wszystkich sytuacja i jeszcze trudniejszy natłok informacji na jej temat płynący z telewizji, prasy czy Internetu… Trudno się dziwić, że na co dzień może być nam trudno wykrzesać z siebie pozytywne nastawienie. Na szczęście już jutro obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień! Świętujmy go hucznie, bądźmy dla siebie mili i sprawiajmy sobie małe przyjemności – nie tylko w tym wyjątkowym dniu.

Jeśli chcielibyście podarować  coś wyjątkowego komuś bliskiemu lub zrobić coś miłego dla siebie, z powodzeniem możecie wybrać lampy i świece Maison Berger Paris. Zbawienny wpływ zapachów na nasze samopoczucie jest powszechnie znany nie od dziś. Wyobraźcie sobie, że wasz dom wypełnia wspaniały aromat francuskich perfum, a nastrój natychmiast się poprawia. Czy można chcieć czegoś więcej? Pewnie można!

Nie napilibyście się rozgrzewającej herbaty z imbirem z legendarnej filiżanki “Biała Maria”? A może wolicie gorącą czekoladę lub cafe au lait? Niezależnie od tego, na co macie ochotę, jeśli zaserwujecie je w kuszących złotem kubkach lub filiżankach z serii “Tric Gold”, wzbogacicie dodatkowo swoje doznania smakowe o wrażenia estetyczne. Życie od razu jest piękniejsze, a nawet liczona w minutach chwila przyjemności potrafi zdziałać cuda!

Zapraszamy was do salonów Rosenthal i sklepu online i przesyłamy moc pozdrowień. Bądźmy dla siebie życzliwi! Nie tylko tej jesieni!

Leave a Reply

%d