Jubileuszowy wzór „Maria Flowers”

Porcelana europejska ma swoją długą i bogatą tradycję, której początki sięgają 1710 roku. Trzy dekady Rosenthal w Polsce przy trzech wiekach historii „białego złota” w Europie wydają się być zaledwie chwilą. To jednak ona ma dla nas szczególne znaczenie – mamy w niej swój własny udział!
wzor4
Z okazji trwającego jubileuszu 30 lat w Polsce przygotowaliśmy specjalną niespodziankę. Ucieszy ona zwłaszcza tych, którzy są z nami od samego początku, kiedy to w kilku największych miastach kraju dzieliliśmy się z Polakami odwiedzającymi nasze salony miłością do porcelany. Szybko okazało się, że grono miłośników zyskuje „Biała Maria”.
Rosenthal, kolekcja "Maria Biała"
Serwis zaprojektowany ponad 100 lat temu to prawdziwy fenomen! Produkowana w niezmienionej formie od ponad stu lat imponuje ponadczasowym wyglądem i liczbą elementów stale dostępnych w sprzedaży. „Maria” to dla jednych zestaw kompletowany w rodzinie przez kolejne pokolenia, dla innych synonim dobrego smaku czy ponadczasowej elegancji. Każdy z miłośników „Marii” wie, że w ciągu minionych stu lat serwis odmieniło wiele różnych dekoracji. Wśród odsłon, które znalazły szczególne miejsce na polskich stołach prym wiodły „Bukiet Letni” i „Jeżyna”, a ostatnio przygotowana we współpracy ze szwajcarską projektantką Regulą Stüdli „Maria Róża”.
Rosenthal, kolekcja "Maria Róża"
Uznaliśmy, że nowa dekoracja dla naszego bestsellerowego serwisu będzie doskonałą formą uczczenia okrągłego jubileuszu. Limitowana kolekcja „Maria Flowers” to współczesna reinterpretacja wzoru, który przez krótki okres w latach 20. XX wieku był dostępny w krajach skandynawskich.

Postawiliśmy na współczesny trend, jakim są motywy kwiatowe oraz uniwersalne odcienie błękitów i różu. Dziękujemy za wszystkie kierowane do nas sugestie – to właśnie dzięki nim dziś z dumą prezentujemy “Marię Flowers”. Uwspółcześniona wersja klasycznego serwisu to nasz ukłon w stronę wszystkich, którzy są z nami już od 30 lat!
Rosenthal, jubileuszowa kolekcja "Maria Flowers"

 

2 Comments on “Jubileuszowy wzór „Maria Flowers”

  1. Nareszcie! Nie mogłam się doczekać. Mam już nawet odłożone pieniądze na jakiś drobiazg z tej kolekcji.

  2. Przepiękny! Piękne barwy, piękny rysunek… Mam słabość do Białej Marii- dziś trudno mi sobie wyobrazić codzienną kawę w innym towarzystwie 😉 Dlatego na pewno zaproszę Ją pod swój dach w nowej sukience.

Leave a Reply

%d bloggers like this: