Czas na design – kolekcja zegarków Rosenthal

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą. Perspektywa zmienia się jednak diametralnie, jeśli w zasięgu wzroku pojawią się zegarki Rosenthal! Te małe dzieła sztuki łączą w sobie współczesną elegancję i oryginalną stylistykę z najwyższą jakością materiałów i precyzją wykonania. Każdy z modeli w tej kolekcji damskich zegarków to przykład doskonałego rzemiosła niemieckich specjalistów, którzy w procesie produkcji przywiązują ogromną wagę do szczegółów i z pietyzmem traktują najmniejszy detal.


Największą uwagę przyciągają naturalnie tarcze zegarków o grubości zaledwie 1,5 milimetra, z których każda wykonana jest z najwyższej jakości porcelany i dekorowana ręcznie. Te szczegóły są niezwykle istotne także i z tego względu, że dla kobiet zegarek jest nie tylko praktycznym przedmiotem codziennego użytku, ale może być też rodzajem eleganckiej biżuterii i dopełnieniem stylizacji. Dlatego też Rosenthal zadbał o szeroki wybór wzorów i modeli. Zegarek „Asymetria” łączy w sobie tradycję z nowoczesnością i zyskuje wyjątkowo elegancki „look”  przez wykończenia w kolorze złotym. Rosenthal, zegarek "Skeleton"
Oryginalnością i precyzją wykonania zachwyca model „Skeleton”. Jego tarcza odsłania wysokiej jakości mechanizm, a dzięki obudowie ze stali nierdzewnej zegarek można łatwo zmienić w efektowną zawieszkę i nosić na szyi. Zwolennicy bardziej klasycznych rozwiązań także znajdą coś dla siebie, jak choćby wzór „Sun Ray” lub „Sunset”.


Delikatna, ręcznie formowana porcelanowa tarcza modelu „Tropea” ozdobiona jest subtelnym reliefem, przez co przywodzi na myśl proponowane przez Rosenthal elementy dekoracyjne, takie jak wazon „Vibrations”. Dodatkowego uroku dodają zegarkowi obudowa z różowego złota i mechanizm z czarnego kwarcu. Jest w czym wybierać!

Rosenthal, zegarek "Tropea"
Zegarki znajdziecie w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com

Leave a Reply

%d bloggers like this: