Zając i spółka

O tym, że zając symbolizuje witalność i wiosenne odrodzenie wie chyba każdy! Nieprzypadkowo towarzyszy nam on co roku jako tradycyjny dodatek, pomocny przy aranżacji stołu i wnętrza.
Hasse
Choć znane są jego wersje bliskie naturze, niekiedy niemal odtwarzające jego wygląd z precyzją znaną ze słynnej ryciny Albrechta Dürera, to warte uwagi są też wersje inspirowane aktualnymi trendami.
Rosenthal_Rabbits_2
Status bestsellera zyskał już porcelanowy zajączek z kolekcji „Rabbits”, w której różnorodność pastelowych odcieni i oryginalna forma zwracają uwagę miłośników nowoczesnych dodatków. Nie sposób pominąć też osobliwej faktury, która przywodzi na myśl miękkie sploty włóczki. To właśnie dziecięce, ręcznie robione zabawki były inspiracją do powstania kolekcji, która tej wiosny znajduje rozwinięcie w kolejnych wzorach.
HyperFocal: 0
Do zajączków dołączają bowiem nowe figurki! Poznajcie świnkę „Alley”, sowę „Snow”, psa „Alfonso”, małpkę „Gordona” i kota „Smokey”! O ile zając jednoznacznie kojarzy nam się z wiosenną radością, to nie mniej bogata jest symbolika zwierząt z kolekcji „Pets”.

Świnka może oznaczać szczęście, ale także występek. Sowę, wzorem Greków, możemy uznać za symbol mądrości lub spojrzeć na nią jako współczesny znak miłości do książek. Pies kojarzy się z wiernością i oddaniem, małpa to roztropność, ale też beztroska, natomiast kot – choć u miłośników tych czworonogów budzi pozytywne konotacje – to w powszechnym rozumieniu może być odczytywany bardziej wieloznacznie, także jako przynoszący pecha.
HyperFocal: 0
Niezależnie od interpretacji, każdy z tych uroczych drobiazgów może zyskać indywidualne znaczenie i sprawdzić się zarówno jako doskonały pomysł na drobny upominek lub jako zabawny element aranżacji.

Te i inne propozycje z naszej oferty możecie aktualnie kupić z rabatem 20% z okazji Szaleństwa Zakupów!

 

 

 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: